Zábavná dekorácia robí dom úsmevom

Zábavná dekorácia robí dom úsmevom

Pre výzdobu plnú dobrého humoru v celom dome, stavte na nábytok a hravé doplnky. Z obývacej izby po spálňu, cez kúpeľňu a kuchyňu majú všetky izby nárok. Regresívna dekorácia sa prispôsobí všetkým vašim želaniam vo forme farebných a efektných predmetov a nábytku, ktoré pripomínajú detstvo. Milujeme to!

Hravý dekor nie je len pre deti

Aby hravý dekor už nebol určený výlučne deťom, veľa dizajnérov podpísalo kusy, ktoré sa tiež prispôsobia dekoru rodičov. Preto je dnes možné ozdobiť modernú a elegantnú výzdobu detskými predmetmi. Na výtlačky stavte na pruhy, farebné bodky alebo dokonca na vzory plné jednoduchosti. Pokiaľ ide o nábytok, rozhodnite sa pre okrúhle tvary a zábavné predmety, ako je stolička Pally od fínskej dizajnérky Laury Väinölä, ktorá osloví vašu fantáziu a kreativitu. Vyrobené z dreva a plné farebných tyčiniek vám umožňuje napríklad zostaviť si sedadlo podľa vašich predstáv, napríklad tým, že sa budete smiať.

Všetky časti majú právo

Okrem potešenia mladých i starých, hravá dekorácia investuje všetky izby v dome. V kuchyni je farebný odtieň žiarivej farby vo svetlej farbe prinesený veľa korenia. Môžete tiež staviť na steny natreté špeciálnou farbou „tabule“, na ktorú môžete napísať svoj nákupný zoznam alebo malé správy. Pokiaľ ide o kúpeľňu, dovolujeme si vybaviť nábytok originálnymi a detskými tvarmi, ako je umývadlo v tvare srdca alebo ryby. Jednoduchý zábavný doplnok tiež robí tento trik ako efektná sprchová opona. Je to v detskej izbe, kde sa bavíme najviac, keď vsádzame na koberce so zábavnými vzormi, stoličkami plnými odvahy a trompe-l'oeil na stenu. Výzdoba dotvárajú police v tvare motýľa alebo hory.

Skvelí tvorcovia začnú

Zábavná výzdoba, úplne v súlade s dobami, inšpiruje dizajnérov, ale aj skvelých módnych návrhárov. Agatha Ruiz de la Prada, španielska stylistka známa svojimi originálnymi návrhmi s jednoduchými tvarmi, ako sú hviezdy, oblaky alebo srdcia, v jasných farbách, sa rozhodla ich použiť aj v zbierke nábytku. V kúpeľni objavujeme umývadlá v tvare mraku, zrkadlá v tvare srdca a pestrú obklady. Nábytok a dekorácie, ktoré prinášajú veľa dobrého humoru, ale predovšetkým skutočný nádych modernosti. V kúpeľni je tiež strana na strane výrobcu Delpha so svojím modelom „Hranie vody“. Jean-Charles de Castelbajac, francúzsky módny návrhár, vynikal značkou s kúpeľňou plnou farieb a malých štvorcov ako obrovská rubiková kocka.