Facelift v izbe môjho mladistvého dievčaťa za menej ako 200 eur

Facelift v izbe môjho mladistvého dievčaťa za menej ako 200 eur

Váš teenager už nemôže vidieť v maľovaní miestnosti, ktorú si vybrala sotva pred dvoma rokmi? Nemusíte mať obavy, môžete to znova trochu zintenzívniť bez toho, aby ste museli minúť majetok. S niekoľkými dekoratívnymi tipmi a malým tukom na lakte si môžete dať ďalší pohľad už za jeden deň.

Nainštalujte novú podlahu: 8,99 eur za m2 alebo 89,90 eur za 10 m2

Už žiadne staromódne koberce alebo obklady, robíme ho šťastným umiestnením vinylovej podlahy, ktorá vyzerá ako on. Ľahko sa inštaluje a udržiava, okrem dekorácie máte všetko, čo získate!

Fotokredit: Leroy Merlin

Stenu premieňajte na tabuľu: 18,90 eur za nádobu

Ak chcete dať svojmu teenagerovi voľnú ruku pre svoju fantáziu, namaľujte jednu zo stien svojej izby farbou na tabuľu. Potom bude môcť napísať malé slová alebo nalepiť obrázky svojich priateľov. Niekoľko ťahov štetcom a voily!

Fotografický kredit: Alinéa

Zmeňte poťah na perinu: 19,95 eur

Zabudnite na listy pokryté kreslenými postavičkami a vitajte na peknom trendovom obliečku na periny a na jej vek. V kvetinovej verzii alebo s mestskými vzormi poskytne posteli vzhľad, ktorý jej lepšie vyhovuje.

Fotokredit: H&M Home

Ozdobte modernými vankúšmi: 29,97 EUR pre troch

Po výmene poťahu na posteľnú bielizeň musíme myslieť aj na dekoráciu, ktorú nainštalujeme na posteľ. Odporúčame vám zvoliť moderné vankúše v jasných farbách a pokryté nápisom, ktoré ju nepochybne zvádzajú.

Fotokredit: H&M Home

Investujte do ozdobnej kávy: 39,90 EUR

Váš teenager chce tiež tráviť čas vo svojej izbe so svojimi priateľmi, ale na tento účel je potrebné naplánovať, čo im bude doručené! Jednoduchý beanbag môže niekedy priniesť veľký rozdiel, keď ho vyberiete opatrne. Střízlivé alebo farebné, je na nej, aby sa rozhodla podľa atmosféry, ktorú chce dať.

Fotografie: Maisons du Monde