Na jarnú výzdobu vane vietor Liberty

Na jarnú výzdobu vane vietor Liberty

Kvetinová tkanina veľmi trendy v 70. rokoch je v našich interiéroch vždy na vrchole tejto sezóny. K dispozícii ako tapeta, ozdobné a kuchynské doplnky a pozýva sa do každej miestnosti v dome. Ružový a romantický, žltý a jarný alebo dokonca zelený a prírodný sa nebojí použiť všetky farby, aby sa prispôsobil všetkým štýlom. Plný maják na aktuálny motív, ktorý sa narodil pred viac ako storočím.

Kto je to?

Vynájdený Arturom L. Libertym v roku 1875, ktorý pomenuje slávnu látku, preslávila kvetinová potlač desaťročia bez starnutia. Je to skutočný zdroj nadčasovej inšpirácie a dodnes vytvára svoj vzhľad v kolekciách módy a dekorácií. Ak je Liberty skutočne registrovaná ochranná známka, teraz označuje všetky ľahké tkaniny s kvetinovými vzormi. Ale nielen to, že ak ich vankúše a posteľná bielizeň chytili, používajú ich tiež dekoratívne doplnky. V malom podnose alebo dokonca ako lampa sa vyvíja, aby harmonizovala s naším súčasným dekorom.

Fotografie: Betsy / Boqueroton

Ako to prijať?

Výhodou modelu Liberty je to, že ide dokonale s mnohými štýlmi. V miestnosti s romantickou atmosférou si trúfate bez toho, aby ste sa zbavili posteľnej bielizne, záclon a dokonca aj tapiet. Aj v prípade dievčatka to ide dokonale s bielym nábytkom vo farbách ružovej a fialovej. V obývacej izbe kladieme Liberty na malé dotyk, aby sme sa nedali príliš dievčensky. Vankúšiky štvorcové alebo dlhé alebo dokonca malá lampa stačia na dokončenie dekorácie. Pokiaľ ide o dekoráciu kuchyne alebo stolov, sú sublimované malým podnosom, príbormi alebo dokonca riadmi potiahnutými nadčasovou kvetinovou a jarnou potlačou.

Fotografie: 3 Suisses / Sabre