Diamanty inšpirujú dekoráciu

Diamanty inšpirujú dekoráciu

Vo dekorácii hrajú vzory dôležitú úlohu, pretože vám umožňujú dať vašej dekorácii štýl. Majte na pamäti, že to nie sú len tradičné vzory, ako sú pruhy alebo puntíky, ale že si môžete vybrať aj odvážnejšie vzory, ako sú diamanty, ktoré v súčasnosti inšpirujú výzdobou.

Diamant, najlepší priateľ dekorácie

Ak je diamant najlepším priateľom ženy, je na ceste stať sa takou ozdobou, že je dizajnér inšpirovaný svojimi čistými a geometrickými tvarmi pre výtvory, ktoré kombinujú eleganciu a eleganciu. Nájdeme teda zavesenia, ktorých tienidlo má pôvodnú podobu, ale tiež držiaky sviečok, ktoré sú ním inšpirované. Niektoré značky ako Popup Paris ho dokonca používajú napríklad ako znak na sviečkach a spoločnosť Pop Corn sa rozhodne urobiť z diamantu elegantnú žiarovku. Čo sa týka riadu, šalátové misky sú inšpirované diamantovými fazetami, ktoré pôsobia vzácne.

Diamantový motív, pre koho?

Uvedomte si, že kosoštvorcový vzor nie je nevyhnutne vyhradený pre ženský interiér, ale skôr pre tých, ktorí hľadajú dávku originality a zároveň zostávajú elegantní. V retro štýle sa môžete napríklad obrátiť na podstavec Ferm Living, ktorého základňa evokuje diamanty. Ak chcete diamantovému vzoru dodať viac mužského prízvuku, nezabudnite ho uprednostniť v čiernej farbe, ktorá zvýrazní jeho eleganciu. Pre dospievajúcu spálňu alebo veľmi ženskú výzdobu neváhajte umiestniť diamant výraznejšie pomocou nálepiek, ktoré sa inštalujú napríklad na stenu. Objavte niektoré objekty v tvare diamantu, ktoré si môžete ponúknuť. Naše praktické videá na dekoráciu stolov