Grafické vzorce: chyby, ktorým sa treba vyhnúť

Grafické vzorce: chyby, ktorým sa treba vyhnúť


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Diamanty, trojuholníky, kruhy, šípy alebo dokonca štvorce, grafické vzory tejto sezóny sú všade! Ak sa nám obzvlášť páčia, keď napájajú miestnosť, môžu sa tiež stať represívnymi, ak ich nepoužívame striedmo. Ak vynecháte predávkovanie, je potrebné vyhnúť sa niekoľkým chybám. Farby, akumulácia, výber častí, tu sú tipy na prijatie, aby sa nemýlili.

Chyba č. 1: miešanie príliš veľkého množstva vzorov

Hromadenie dekorácie je často chyba začiatočníka. Pokiaľ ide o geometrické vzory, je dôležité vyhnúť sa ich zneužívaniu v čo najväčšej miere. Ak sú určité asociácie v dokonalej harmónii, ako sú krokve a trojuholníky alebo diamanty a pruhy, ostatné sa musia vylúčiť! Zakazujeme kombináciu krokiev a malých kruhov, ktoré preťažujú dekor. Pokiaľ ide o čas na výber vankúšov, ktoré ozdobia pohovku, uprednostňujeme jeden alebo dva vzory na vytvorenie krásnej harmónie.

Chyba č. 2: miešanie neónových tónov a pastelových farieb

Pretože pastelové tóny a neónové farby sú na strane grafických vzorov veľmi moderné, je dôležité zvoliť si svoju stranu, pri ktorej hrozí vytvorenie príliš odvážnych, ba až krikľavých asociácií. Napríklad neónová žltá a prášková ružová sa v dekorácii nezmiešajú dobre. Ale ak sa vám páčia obidve a ťažko sa rozhodujete, urobte kompromis. Malé vankúše a koberce s kosoštvorcovými a neónovými trojuholníkovými vzormi dodávajú energii do obývacej izby, zatiaľ čo chevrony a šípy vo svetlých farbách sa starajú o posteľnú bielizeň v spálni.

Chyba č. 3: odvážte sa ich len v obývacej izbe

Ak sa obývacia izba dokonale hodí na použitie geometrických vzorov, vedzte, že to nie je jediný. V spálni si trúfame v obliečkovej verzii v jasných farbách, ak chcete dať mel, alebo v pastelových farbách, ak chcete vytvoriť rámec jemnosti. Môžete tiež staviť na ne, aby povzbudili trochu smutnú podlahu s dlhým kobercom na chodbu alebo veľkým štvorcom na pristátie schodiska. Pokiaľ ide o kúpeľňu, nesmie sa to preháňať! Ak je sprchovací záves obzvlášť rád, aby si vytvorili dobrú náladu, utierajú sa uteráky.

Chyba č. 4: nemyslieť na steny

A áno! Grafické vzory sa dajú tiež ľahko použiť na všetkých stenách domu. V detskej alebo detskej izbe uprednostňujeme diamanty alebo malé krúžky v pastelových farbách. Vodná zelená, bledomodrá a prášková ružová sú samozrejme vítané. Aj v dospievajúcej spálni zobrazujú svoju tapetu v živších farbách. Elektrické červené a modré trojuholníky, farebné dámy nemajú problém so štýlovým vystavovaním. Pokiaľ ide o vchod a obývaciu izbu, neváhame ich odvážiť na jednu časť steny, aby sme nevytvárali dojem, že vstúpime do kaleidoskopu. Čierne polmesiaca na bielom pozadí, ktoré si predstavil Ferm Living, sú naše obľúbené v týchto dvoch izbách.


Komentáre:

 1. Seoirse

  The idea is good, I support it.

 2. Shelden

  Dlho budete hľadať taký zázrak

 3. Caindale

  Chcem sa orientovať pri výbere len podľa svojho vkusu. Neexistujú žiadne iné kritériá pre hudbu uverejnenú na tejto stránke. Niečo je podľa mňa vhodnejšie na ranné počúvanie. Niečo na večer.

 4. Apis

  Máš úplnú pravdu. V tomto nič nie je dobrý nápad. Súhlasím.

 5. Tho

  I am also worried about this question. Where can I find more information on this issue?Napíšte správu