3 obľúbené obľúbené bicykle

3 obľúbené obľúbené bicykleWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ekológia sa stala skutočným motorom stvorenia pre domácnosť. Niektoré značky sa tiež špecializujú na upcycling, spôsob recyklácie poskytnutím lepšej životnosti základného materiálu. Tu nájdete tri obľúbené značky.

727 Plachetnice a recyklované plachty

Keď sa milovníci člnov rozhodnú pozrieť sa na recykláciu plachiet, získa sa tak dekoratívna známka, ktorá ich premení na usadené pohovky a ďalšie módne doplnky. Značka obnovuje a recykluje plachty lodí po dobe životnosti, vďaka čomu je každé vytvorenie jedinečným produktom, ktorý je dodávaný s autentifikačným listom, ktorý sleduje históriu použitých plachiet. Dosť vám ponúknuť objekt so skutočným príbehom.

Trendy Vaňa a ozdobné sudy

Na vytvorenie dizajnérskeho a ekologicky zodpovedného nábytku mala značka Trendy Tub vtipnú predstavu, ako získať z priemyslu sudy a použiť ho ako surovinu. Výsledkom je, že Trendy Tub sa stáva malým kreslom zdobeným tapetou alebo originálnymi výtvormi od umelcov, ktorí sa tiež pretransformujú na úložné boxy alebo bočné stolíky. Skutočný prístup na vyššiu úroveň alebo priemyselný odpad sa stáva objektmi vyššej kvality.

Mahatsara a pletené telefónne drôty

V Afrike nie je umenie pletenia datované od dnešného dňa, ale kvôli jeho modernizácii mala Mahatsara myšlienku použiť telefónne drôty na vytváranie košov a iných úložných priestorov, ktoré spájajú tradíciu a modernosť. , Priemyselný telefónny drôt sa potom stáva objektom, ktorý je praktický aj estetický. Naše praktické videá na obnovenie dekorácie