Nová multifunkčná rúra Miele v kolekcii Prestige

Nová multifunkčná rúra Miele v kolekcii PrestigeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V novej kolekcii zabudovaných prístrojov Miele G6000 žiadam rúru! Prístroj je tak dizajnový, ako je efektívny, pretože ponúka viac ako 100 programov s novými funkciami, ako je Hydracook alebo program sušenia (nie pre vašu bielizeň, ale pre vaše jedlo, môžem vás ubezpečiť). Už nebudete mať výhovorky pre vaše spálené riady.

Funkcia Hydracook: ako v hammame

Počas varenia sa do dutiny rúry vstrekuje para. Kombináciou rotujúceho tepla a vlhkosti získame pozoruhodné výsledky v pečive, chlebe alebo koláčoch. Túto funkciu je možné použiť v automatickom alebo manuálnom režime (až tri spreje vody na varenie). Medzi ďalšie - nespočetné - funkcie, môžeme tiež uviesť program sušenia pre dehydratáciu potravín (možnosť uvariť si vlastné sušené paradajky) alebo funkciu Crisp, ktorá vám umožní ostré akékoľvek pizza cesto vďaka šírenie suchého tepla. Na ovládanie tejto multifunkčnej rúry s teplotným rozsahom od 30 do 300 ° C je k dispozícii celkovo viac ako 100 programov a funkcií.

Ovládací panel M Touch: ako na smartfóne

Ak sú možnosti obrovské, Miele venovala osobitnú pozornosť dostupnosti a intuitívnemu používaniu svojej rúry vďaka ovládaciemu panelu M Touch. Vďaka dotykovej obrazovke TFT (technológia používaná pre niektoré obrazovky LCD) a farebne sa prepínanie z jedného programu do druhého robí jednoduchým dotykom. Je zrejmé, že je možné regulovať teplotu a čas varenia.
Táto nová multifunkčná rúra je vybavená bezdrôtovým termoprobom, ktorý uľahčuje ovládanie pečenia, najmä mäsa. Z hľadiska komfortu bude mať užívateľ úžitok z inovácie Pyrofit: príslušenstvo je úplne pyrolyzovateľné, nie je potrebné ho pred začatím fázy čistenia odstrániť. Nakoniec je táto vstavaná rúra z prestížnej kolekcie G6000 k dispozícii v hnedej farbe Havana, okrem tradičných čiernych a bielych farieb. Miele chceli poskytnúť štýlovú odpoveď pre kuchyne v povrchovej úprave dreva. Multifunkčná rúra H 6860 BP, Miele, 3 305 €.