Informácie

Aké farby si vybrať a prispôsobiť sa pre dobrú náladu v dome?

Aké farby si vybrať a prispôsobiť sa pre dobrú náladu v dome?

Ak chcete rozptýliť čierne nápady a znovu získať úsmev, uprednostnite určité farby. Cieľom je preto preskúmať tóny rôznych miestností v dome. Kuchyňa, kúpeľňa, obývačka môžu zobrazovať farby plné melónov, aby sa zvýšila morálka cestujúcich. V kokonizačnej miestnosti je tiež čas dodať dotyk veselej farby na upokojujúce noci.

Základné fialové

Rok 2014 je rokom fialovej a my sme už veľmi potešení, pretože oživenie interiéru je na špičkovej úrovni. Niet pochýb o tom, že táto farba so šialeným kúzlom bude vládnuť v dobrej nálade v smutnej dekorácii. Jedna z najjednoduchších farieb je fialová. Je vhodný pre všetky štýly, od baroka po vinobranie, od krajiny po súčasnosť. Niet divu, že tento rok mu Pantone dáva sladké oči. Purpurovo magicky vymaže neutralitu určitých tónov. Toto je prípad taupe alebo šedej. Slivková farba je tiež úžasná v kombinácii s tónom vaječnej škrupiny. Maľba, nábytok, ozdobné doplnky: všade fialová. V spálni je dokonalá v kombinácii s prírodným drevom. Na pozadí bielych stien sa záclony a posteľná bielizeň pre baklažány šťastne harmonizujú s niekoľkými tónmi ružovej práškovej farby pre ultra elegantnú atmosféru. V obývacej izbe s niekoľkými dotykmi fialové očarí veľmi (príliš?) Klasický dekor. Koberec, dizajnérske kreslo a fialová pohovka pre očarujúci tón na tón postačia na úsmev na tvári. V modernejšom vesmíre sa v osviežujúcich dotykoch odvažujeme na šedú, fialovú a honosnú ružu.

Obývacia izba a vchod

Obývacia izba je ústredným bodom, kde sa radi stretávame s rodinou alebo priateľmi. Je dôležité zdôrazniť jas a farby, ktoré zvyšujú morálku. Preto neváhajte prefarbiť stenu veselej farby alebo dať pár módnych tapiet späť do módy. Vaša obývacia izba vyzerá sivo? Položte smaragdovo zelenú na panvicu, ktorú si Pantone v roku 2013 zvolil za vlajkovú loď. Podobne aj krásna jasne oranžová farba nepochybne prinesie do obývacej izby zásadný nádych veselosti, aby zodpovedala čiernej, modrej alebo hnedej alebo malej farbe. dotýka sa červenej farby pre príjemnú harmóniu. Intenzívna, tmavo modrá vie, ako vniesť do interiéru výzdobu. Viac odtieňov je ideálny pre zenovú atmosféru bez stresu. Na použitie v rôznych odtieňoch v obývacej izbe v modernom štýle bez toho, aby ste zabudli hrať kartu originality tým, že na stenu umiestnite viacfarebný grafický koberec pre veľmi trendy dekoráciu.

Dynamická kuchyňa

Vystúpte z dier a nedostatku nadšenia! Kuchyňa neunikne pravidlu veselých farieb, takže deň od raňajok sľubuje, že bude dynamický a že liehoviny sú pozitívne. Preto kladieme dôraz na farby plné sviežosti. Aj v tomto prípade má fialová farba, ktorá sa vybrala v roku 2014, všetku šancu vrátiť zeleninu do rúk. Ak chcete spievať náladu nevyhnutnú pre spev, môžete kombinovať bielu alebo modrú s anízovo zelenou farbou. Podobne je nemožné mať nízku morálku v kuchyni, kde kontrastuje červená, čierna a oceľová. Táto vášnivá farba, vycibrená a intenzívna, zdvíha srdce. A nakoniec, riad, kuchynské doplnky a malé domáce spotrebiče používajú a zneužívajú veselé farby za predpokladu, že sa bude dbať na rešpektovanie krásnej harmónie, aby sa zabránilo saturácii. Naše praktické videozáznamy týkajúce sa vstupnej dekorácie