Stretnutie s Pauline Jannault, jednou z troch víťazov Tremplin des Créateurs A Little Market

Stretnutie s Pauline Jannault, jednou z troch víťazov Tremplin des Créateurs A Little Market


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Malé košíčky ako náušnice, kužeľ zmrzliny visiaci okolo krku alebo makaróny visiace na zápästí, vítajte v gurmánskom svete Mamzelle Suzanne. Tento mladý dizajnér plný talentov vyhral s týmito stále originálnejšími výtvormi, Springboard of Creators A Little Market. Chcete sa dozvedieť niečo viac o elegantných a jemných fimo šperkoch? Rozhovor s Pauline Jannault.

Kto sa skrýva za Mamzelle Suzanne?

Volám sa Pauline a mám 26 rokov. Suzanne je moje stredné meno. Som asistentkou starostlivosti o deti a okrem toho robím všetky tieto malé pochúťky!

Ako ste sa stali dizajnérom?

Len som sa rozhodol urobiť, čo sa mi páčilo. V mojom malom živote mám pocit, že som sa dotkol mnohých umeleckých odborov bez toho, aby som sa skutočne usadil. Je to predovšetkým polymérna hlina, ktorú som vymodeloval tak, aby som „videla“, a nakoniec som si povedala, že by som sa mohla pokúsiť vytvoriť trochu svojho vesmíru pomocou šperkov. Dôkladnosť a samota ma nikdy neobťažovala a vďaka tomu som nepochybne dokázal vytrvať a vydržať v malom umení, ktoré vyzerá ako ja!

Povedzte nám o svojich výtvoroch

Chcem, aby boli originálne, mäkké a diskrétne. Čerstvé, niekedy neobvyklé, detské, ale nie príliš. Milujem skutočné varenie a je nepochybne prínosom si okrem iného predstaviť nové modelové košíčky. Je to kandizovaný ružový vesmír, ale stará ruža, trochu poetická. Moja ochranná známka je samozrejme miniatúrne lahôdky, ale rád by som sa venoval aj výrobným procesom, ktoré viac zodpovedajú trendu! Z času na čas nechávam svoje modelovacie nástroje na kliešte a krúžky a posúvam malé perly, ktoré žiaria!

Ste jedným z 3 víťazov Springboardu tvorcov v Little Market, čo to pre vás predstavuje?

Ja by som si nepredstavoval, že by ma jeho sprievod sprevádzal, až do poslednej chvíle som tomu neveril! Uvedomil som si, že v priebehu mesiacov som vytvoril skutočnú sieť klientov / priateľiek, na ktoré by som sa skutočne mohol spoľahnúť! Je dojímavé, že týmto spôsobom vašu prácu uznávame! Potom, samozrejme, je to skvelý odrazový mostík, dáva vám krídla, a chcel som ešte dokázať, že som si toto miesto zaslúžil novými výtvormi, novými nápadmi.

Budúce projekty?

Môj obchod naďalej žije potichu na A Little Market, svojej materskej spoločnosti! Mojím najlepším projektom je neustále vytvárať, reagovať na personalizované objednávky, nesklamať, keď očakávam niečo z mojich rúk, to všetko pri snahe chytiť moje voľné hodiny za chodu, aby sa zmenili na čisté pochúťky! Ak chcete objaviť výtvory Mamzelle Suzanne, navštívte jej butik A Little Market.