Spotrebič prejde do mini módu

Spotrebič prejde do mini módu

To, že nie ste veľká rodina, neznamená, že sa nemôžete vybaviť kompletnými malými domácimi spotrebičmi. Naopak, s mini zariadeniami značky pomysleli na páry alebo jednoducho na tých, ktorým doma chýba miesto.

Užívateľsky prívetivé zariadenia revidované pre páry

Pretože môžete tiež chcieť raclette alebo fondue bez toho, aby ste pozvali osem ľudí, ktorí sú schopní ubytovať tradičné zariadenia, prispôsobili sa značky malých domácich spotrebičov. Nájdeme teda mini zariadenia určené pre dve osoby. Dajú sa ľahko uložiť do skriniek a sú skutočným riešením pre tých, ktorým chýba priestor, ale ktorí sa nechcú vzdať zimnej zábavy. Raclette, tavené, ale tiež krepovacie a vaflové stroje v malom formáte sú aktuálne v tejto sezóne!

Rodinné verzie mini verzií

Ak značky prvýkrát rozmýšľajú o vývoji zariadení, ktoré uľahčia život veľkým rodinám, nasledujúce verzie sa vo všeobecnosti upravujú tak, aby sa prispôsobili malým priestorom. Slávny fritovací olej Actifry bol práve uvedený na trh v mini verzii, aby zaberal menej miesta, a multi-deli jogurtovač, ktorý umožňuje vyrábať veľa mliečnych prípravkov, je teraz k dispozícii v šiestich nádobách namiesto dvanástich, aby sa ušetril malý priestor skrine. Na strane robota majú niektoré miešačky misku s menšou kapacitou, aby boli lepšie usporiadané. Vyberte si teda správne zariadenie, ktoré sa vybaví podľa vašich potrieb. Naše praktické videá na dekoráciu kuchyne