Veranda, nová obývacia izba

Veranda, nová obývacia izbaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Veranda je teraz súčasťou domu. V posledných rokoch sa stal veľmi trendovým a už viac nie je len priestorom na ukladanie nadbytočných obchodných alebo záhradných nástrojov. Mnoho technických pokrokov z neho urobilo skutočný životný priestor, v ktorom sa cíti dobre byť v ktorejkoľvek sezóne. Veranda, premenená na jedáleň, obývaciu izbu alebo dokonca kuchyňu, šetrí miesto. Rozlúštenie trendu, ktorý nás ešte nedokončil, aby nás očaril.

Veranda, ešte jedna miestnosť

Užite si záhradu so všetkým komfortom útulného hniezda, tu je hlavný argument, ktorý nás zvádza verandou. Ak tam chcete stráviť veľa času a urobiť z neho srdce domu, máte prednostne obývaciu izbu alebo kútik na čítanie. Ďalšia myšlienka: zariadiť ju tak, aby sa vytvorila skutočná jedáleň, ak by ste nemali priestor na prijímanie ľudí na večeru. Posledný nápad pre tých, ktorí trávia hodiny dobrým jedlom: nainštalujte kuchyňu. Svetlé, však?

Moja veranda: súčasné alebo kované železo?

Aké kúzlo týchto starých verandov z tepaného železa! Plné pravosti prinášajú skutočnú pridanú hodnotu do domu z kameňa alebo mlyna. Pre modernejší domov uprednostňujeme modernejšiu hliníkovú verandu. Posledný aktuálny trend: verandy s plochými strechami. Okrem toho, že majú rozhodne moderný štýl, majú niektoré výhody, ktoré je potrebné vziať do úvahy. Lepšia tepelná a zvuková izolácia a menšie problémy s integráciou a výškou v porovnaní so strechou domu budú argumentmi, ktoré sa pri výbere nebudú brať do úvahy.

Výzdoba mojej verandy

Aby to bolo krásne, veranda si zaslúži byť rozmaznaná! A aby sa nezhodoval so zvyškom domu, vyberáme dekor, ktorý vytvára určitú kontinuitu. Na zemi začíname výberom trendového náteru, ktorý sa ľahko udržuje. Tomety, dlaždice alebo dokonca vinylové parkety imitujú parkety. Pokiaľ ide o steny, uprednostňujeme svetlé tóny, ak chceme, aby sa kúpali vo svetlých alebo teplejších farbách, ak uprednostňujete vytvorenie príjemnej atmosféry. Niektoré verandy môžete nainštalovať aj na svoju verandu bez ohľadu na funkciu, ktorú ste jej priradili. Kaktusy, bonsaje a iné izbové rastliny tu urobia miesto výberu.