3 dobré rozlíšenia pre dospievajúcu spálňu

3 dobré rozlíšenia pre dospievajúcu spálňu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

S novým rokom má vaše tínedžerko veľa projektov, a to najmä ten, ktorý dá do jeho izby človeka. Aby sme vám pomohli sprevádzať ho, tu sú 3 dobré predsavzatia, ktoré sa majú prijať do jeho spálne.

Rozlíšenie 1: vyberte farbu znaku

Pretože dospievajúcim nepostrádajú charakter, potrebujú na svoju fotografiu dekoráciu. Potom si s nimi vyberieme farbu, ktorá je blízko ich srdca a ktorú aplikujeme na časť steny. Napríklad čierna, červená alebo elektrická modrá bude veľmi dobre fungovať v modernej spálni pre dospievajúcich. Zamyslite sa aj nad nábytkom a doplnkami, ktoré dokážu túto farbu osvojiť.

Rozlíšenie č. 2: osvetlite miestnosť

Dospievajúca spálňa je samostatná obývacia izba: dospievajúci dostávajú svojich priateľov, robia si domáce úlohy a tiež spávajú v rovnakom priestore. Je tiež dôležité ponúknuť im vhodné osvetlenie, ktoré je možné upraviť podľa činností. Myslíme na dobrú stolovú lampu, ale aj na osvetlenie, ktoré zvýrazňujú jas miestnosti ako stojaci lampa. Nakoniec bude nočná lampa obzvlášť dôležitá, aby umožnila dospievajúcim prečítať si ich pred spaním.

Uznesenie č. 3: nech sa vyjadrí

Dospievajúci sa musia vyjadriť! Aby sme im ponechali pole výrazu, položili sme priestor slobody napríklad stenou v bridlicovej farbe alebo kolážou, aby vaše dieťa mohlo pripnúť svoje fotografie a ďalšie papiere. Skôr než vidieť, ako miestnosť zmizla pod plagátmi a fotografiami, je lepšie vymedziť tento priestor! Naše praktické videá pre dospievajúce izby


Komentáre:

 1. Alemannus

  Máš pravdu.

 2. Lindael

  Absolútne s tebou súhlasím. V tomto je niečo a vynikajúci nápad, súhlasím s vami.

 3. Irvin

  Kompetentný pohľad, je to zábavné...

 4. Vikinos

  Odpoveď VernáNapíšte správu