Video: usporiadajte úložnú jednotku na malom priestore

Video: usporiadajte úložnú jednotku na malom priestore


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dochádza vám miestnosť a vaše veci sa hromadí tam hore? Chceli by ste konečne nájsť riešenie na skladovanie bez straty životného priestoru? Pauline Levasseur, organizátorka denníka, vám dáva tipy na úspešné vybavenie úložnej jednotky na malom priestore.

Pozrite si video:

Pripravte si rozloženie

Ak chcete usporiadať priestor menší ako 30 cm a hlboký menej ako 40 cm, neváhajte použiť konzoly a police. Toto skladovacie riešenie je vhodné nielen pre malé priestory, ale aj pre malé rozpočty, pretože materiál potrebný na výrobu skladovacej jednotky je veľmi lacný. Pred výrobou nábytku nezabudnite odmerať každú poličku. Na tento účel použite štandardnú kartónovú úložnú schránku. Po definovaní výšky vyvŕtajte otvory do steny a pripevnite vhodné hmoždinky.

Nainštalujte rozloženie

Po vykonaní meraní a príprave otvorov pripevnite konzoly k stene pomocou vŕtačky. Pozor: každú skrutku neutiahnite naraz, ale postupujte postupne pre všetky skrutky. Keď sú všetky konzoly pripevnené, nainštalujte si police. Aby ste dosiahli estetickejší výsledok, pripevnite na boky políc, ktoré nie sú zakryté, prúžok utesňujúci teplo. Nakoniec pripevnite každú poličku k držiakom. Potom môžete buď položiť kartónové krabice na police, alebo použiť každú policu otvoreným alebo dekoratívnym spôsobom. Vďaka Pauline Levasseurovej za jej myšlienku efektívneho a lacného ukladania! Pozrite si video Navrhovanie malého priestoru: úložná jednotka na stránke Minutefacile.com. Vytvoril Minute Facile.Komentáre:

 1. Quoc

  I'm sure this is not true.

 2. Haji

  neporovnateľná odpoveď

 3. Johnnie

  Prepáčte, túto správu som odstránil

 4. Lancdon

  Is it effective?

 5. Dominic

  Naozaj zaujímavé, ďakujem

 6. Millard

  super fat

 7. Aghaderg

  Myslím si, že nemáš pravdu. mám istotu. Môžem obhájiť pozíciu. Napíšte mi do PM, dohodneme sa.

 8. Stanburh

  Aká krásna odpoveď

 9. Jarion

  Z času na čas to vidím aj ja, ale akosi som tomu predtým neprikladal význam.Napíšte správu