Atmosféra krásy a zvieraťa doma

Atmosféra krásy a zvieraťa doma

Ak ste ešte nevideli muzikál Krása a zviera, spustite ho v roku 2014, aby ste prežili príbeh slávneho príbehu a brúsili piesne karikatúry Disney. A na rozšírenie hudobného zážitku je nevyhnutný ozdobný kývnutie v dome!

Kvet pod zvončekom

Aký by bol príbeh krásy a zvieraťa bez tejto slávnej ruže chránenej zvončekom, ktorý zapečatí očarenie, ktoré zmenilo princa na zviera? Symbol pravej lásky, inšpiruje váš interiér k romantickej výzdobe. Doma sa namiesto toho rozhodneme pre stabilizovaný kvet alebo sušený kvet, ktorý budeme mať pod krásnym priehľadným zvončekom, aby sme ho dramatizovali a ponúkli mu prípad hodný názvu.

Kvetinové lustre

Na hrade príbehu, ktorý svieti pri sviečkach, nie je to toto drahé Svetlo, kto hovorí opak. Doma čerpáme inšpiráciu z nádhery hradu, aby sme do jeho výzdoby začlenili krásne svietniky a vysoké sviečky, ktoré dodajú domu vzácnu atmosféru. Rozsvietilo sa niekoľko sviečok a atmosféra je okamžite tak kúzelná ako v karikatúre a hudbe.

Krásna knižnica

Čo robí Belle sen sú knihy! Ukazuje sa, že na zámku sa nachádza jedna z najkrajších knižníc, ktoré poznáme. Je to miestnosť s knihami od podlahy po strop vo svetlých a divadelných priestoroch. Doma prijímame veľkú knižnicu s malým rebríkom na prístup k knihám vo výškach. A aby sme vzdali hold pocte Beauty and the Beast, vkĺzli sme do rozprávky alebo show programu!