Krátko

Aké dôvody prebudenia obývacej izby?

Aké dôvody prebudenia obývacej izby?

A ak jedným z vašich dobrých predsavzatí pre rok 2014 bolo oživenie vašej obývačky? Aby ste sa nedopustili chyby a nestratili sa v trende, riaďte sa dôvodmi, ktoré je potrebné prijať, aby ste sa teraz mohli ubytovať.

Podlaha s grafickými vzormi

Na prebudenie obývacej izby sme položili pôvodnú podlahu s veľmi grafickými a súčasnými vzormi. Majetok domu, sme prijať cementové obklady s rôznymi vzormi. V šedých a modrých odtieňoch prináša obývačke veľmi kultivovanú stránku a zároveň jednoduchosť. Ak si naopak vyberiete triezvu a rovnú podlahu, zahrejte ju kobercom s etnickými motívmi. Vďaka veľmi teplým žiarivým farbám sa potom stáva stredobodom dekorácie.

Originálne tapety

Po inštalácii v obývacej izbe sa vzorovaná tapeta stáva dekoratívnym prvkom sama osebe a je k dispozícii na vytvorenie mnohých atmosfér. Ak chcete miestnosti dodať veľmi prirodzeného ducha, môžete zvoliť použitie dvoch rôznych modelov. Časť steny prikryte pruhovaným vzorom v niekoľkých odtieňoch zelenej a ďalšiu časť holým vzorom s kvetinovými vzormi. Ďalšia tapeta na osvojenie, damaškové zvitky a arabesky pre úspešný barokový štýl. Spolu s niekoľkými čiernymi doplnkami ponúka veľmi elegantný grafický štýl.

A čo tehla?

Ak chcete dekor v štýle podkrovia v New Yorku, stavte na tehlovú stenu. V lícach alebo trompe l'oeil s tapetou to vynáša veľmi moderný a moderný dekor. Ak ju chcete vylepšiť, vyberte si celkom surové farby a materiály, ako je drevo alebo kov. Naše praktické videá na zdobenie salónov