Rady pre krajinu: súčasná záhrada

Rady pre krajinu: súčasná záhrada

Každý rok návrhári nábytku a vydavatelia vonkajšie súťažiť o nápady ponúknuť záhradné doplnky s čistými líniami, nepredvídateľnými materiálmi a jasnými farbami. Ak ste fanúšikom moderného dizajnu a architektúry, využite tento silný trend v exteriérovom dizajne a vytvorte modernú a farebnú záhradu, ktorá dokonale pôjde s domom v poslednom štýle.

Ako zariadiť súčasnú záhradu?

Prvé pravidlo: stavte na silnú farbu, ktorá bude štruktúrovať priestor a dodá energii záhrade. Tu malinové ružové kvetináče odrážajú časť steny natretú v rovnakom odtieni. Potom uprednostnite materiály ako kov, živica alebo bridlica. Terasa z bielych drevených lamiel prinesie svetlo a zaujímavý kontrastný efekt. Cotemobilier, doprajte si seba tým, že vám ponúkneme nejaké krásne návrhárske kúsky a originálne doplnky. Vymeňte tradičný záhradný nábytok za konferenčný stolík obklopený beanbagmi a opovážte sa hrnce XXL, ktoré otriasajú kódmi záhrady babičky. Existuje tiež veľa záhradných svetiel s geometrickými tvarmi, ako napríklad tieto svetelné gule, vďaka ktorým si budete chcieť záhradu vychutnať aj po zotmení. Nakoniec uprednostnite rastliny s grafickými listami, ako sú ružové a zelené phormium v ​​kvetináčoch a bambus v živých plotoch. Pestrá omáčka s bobkovým listom nakrájaná na kocky a vyčistená na úrovni kmeňov bude mať tiež geometrický vzhľad dokonale prispôsobený tomuto štýlu záhrady.

Rady záhradníka

Japonské „oblakové stromy“ s mimoriadne grafickými čiarami prinášajú do súčasnej záhrady veľa osobností. Môžete začať s prerezávaním niwaki na malej kvetináči ihličnatej, podľa rady mnohých kníh o tejto téme.

Príslušenstvo


XXL živicové hrnce Biele, zelené, čierne, biele alebo ružové, veľké hrnce z živice okamžite prebudia štýl záhrady!
Konferenčný stolík a puzdrá Drevený konferenčný stolík odolný proti hnilobe, záhradné beanbagy alebo vankúše vonkajšie a voila!
Svetelné gule Kombinujte niekoľko sfér rôznych veľkostí a predovšetkým zvýhodnite biele osvetlenie a vyvarujte sa miešania farieb!

Rastliny


Phormium (v malých kvetináčoch), japonské borovice rezané oblakami a upravené dreviny (vo veľkých kvetináčoch), trpasličí a obrovský bambus, japonská ruža Rosa rugosa , vystrihnite cedrové tisové ploty.

Rozpočet

Moderný štýl je prístupný všetkým za predpokladu, že nájdete nábytok a doplnky za najlepšiu cenu. Neváhajte recyklovať, vymeniť odrezky, prelakovať starý nábytok a ušetriť nejaké peniaze, ktoré budete investovať do krásneho stola alebo do krásneho záhradného svetla. Všetky videá našich lekárov