Krok za krokom: vytvorte ovocie

Krok za krokom: vytvorte ovocieWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak vám zelená stena - ktorá vám umožní na jeden pohľad objať všetky rastliny na záhrade, zvádza vás zvislý displej? Teplé a pestrofarebné ovocie rozjasní časť kuchynskej steny rovnako ako maľba Arcimboldo. Gurmánsky stôl, ale tiež a prečo nie, zábavný spôsob, ako zistiť, či ste konzumovali svoju kvótu ovocia na deň, pričom podlahy použijete ako týždenné referenčné hodnoty. K tomu dodajme, že plody, ktoré nie sú vo vzájomnom kontakte, budú v priebehu času oveľa lepšie. Aby sa nič pokazilo, je použitie displeja omnoho praktickejšie, ako si viete predstaviť. Možno nevýhodou? Nemôže nahradiť ovocný kôš na stole! Každé poschodie sa skladá z dvoch vodorovných tyčí, z ktorých jedna prechádza pred a druhá za zvislú tyč. Ovocie je umiestnené medzi týmito dvoma stonkami, rovnako ako na skeletovej polici, kde starci ukladali ovocie v pivniciach alebo ovocných stromoch. Vidíte, princíp nie je nový. Pokiaľ ide o materiály, v zásade závisia od toho, čo chcete dosiahnuť. Môže to byť bambus, rustikálnejší oriešok, jednoduché príchytky (orezané nožom pre efekt krajiny) alebo prečo nie v drevených záclonových tyčiach? Tento displej sme vytvorili pomocou týchto prvkov. Ak trochu stratíme v „oplatke“, určite získame v čase realizácie. Ako je tomu často, všetko je kompromisné.
obtiažnosť : stredná náklady : okolo 30 eur Potrebný materiál : - 1 tyč s priemerom 20 mm, dĺžka 1,5 m - 4 skrutkové držiaky s tyčami pre priemer 20 mm - 5 guľatých drevených tyčí s priemerom 12, dĺžka 2 m - 2 tucty hrotov samčích hláv 1.3 x 25 mm Použité nástroje: - Vŕtačka, kladivo, píla, skrutkovač, kliešte, svorka, vodováha, meter, ceruzka.

Krok 1: Vykonajte merania


Toto je zásadný krok, pretože práve vďaka tomu bude váš displej konečne vyzerať. Medzi jednotlivými úrovňami nechajte 10 až 15 cm, myslite na veľké plody. Ak chcete prelomiť príliš pravouhlý rytmus kompozície, naplánujte prepady rôznych dĺžok na každom poschodí. Ak je stojan displeja nad pracovnou doskou, ako je to v tomto príklade, z hľadiska výšky si musíte myslieť, že budete musieť dosiahnuť hornú časť so zreteľom na spätný ráz, ktorý je obrátený k pracovnej doske. Pokiaľ ide o rozmery, rozrezali sme tyč na polovicu (2 x 75 cm) a zmerali vzdialenosť 60 cm medzi tyčami umiestnenými vertikálne. Dĺžka tyčí tvoriacich prvé dve police na spodnom a hornom konci displeja je 66 cm (tieto tyče vyčnievajú po 1 cm na každej strane).
Pre polohu viazania je to trochu jemnejšie. Je to hlavne otázka pocitu. Musia podporovať celok, zatiaľ čo zostávajú diskrétni. Takže ich prezentáciou tesne pod podlahou, akoby ju podporovali, sú oveľa menej viditeľné, pretože sa nám zdá prirodzenejšie.

Krok 2: Pílové tyče a prúty


Urobili ste svoje merania, je čas vidieť tyče a prúty, ktoré tvoria celok. Veľmi jemné zuby píly umožňujú dokonalý a čistý rez na malých častiach, ako sú tie, ktoré používame. Ak tyč nemôžete pevne držať, použite svorku, aby sa zabránilo jej otáčaniu.

Krok 3: Čas na výber!


Ak sa obávate, ako sa spojovacie prvky môžu otočiť potom, čo sú namontované na podložke, nemýlite sa! Pretože držiaky záclonových tyčí sú priskrutkované do steny otáčaním, nebude možné ich potom otočiť, ak sú namontované na displeji. Bez ohľadu na to, aké riešenie si vyberiete, v nasledujúcich dvoch prípadoch budete musieť demontovať horné a dolné stupne, ako uvidíme neskôr, a potom ich vrátiť späť. Potom máte dve možnosti: - Teraz pripevníte podpery k stene pomocou presných meraní; to znamená vzdialenosť medzi dvoma nosičmi tej istej tyče a vzdialenosť medzi týmito dvoma tyčami. To však predpokladá, že dokonale ovládate pribíjanie kruhových tyčí na guľaté tyče, pretože chyba zarovnania by vám mohla zabrániť zasunutím stojana displeja do jeho podpery. - To vám teraz nezáleží, jednoducho umiestnite podpory na svoje príslušné pozície. Po dokončení stavby bude pre vás ľahšie definovať ich umiestnenie umiestnením displeja na stenu, podpery na svojom mieste. Zostáva len označiť ich pozíciu ceruzkou. Rozhodli sme sa pre toto riešenie.

Krok 3: Nail podlahy!


Sledujte prsty! Pretože pribíjanie kruhovej tyče na kruhovú tyč môže byť trochu športové. Svorka môže byť opäť užitočná na držanie jednej z častí.
Prvá tyč je pripevnená, dávajte pozor na druhú, aby ste vystužili rám. Značky, ktoré sa predtým objavili na tyči, budú pre nás veľmi užitočné.
Môžete urobiť pred alebo za celú stranu, ako si budete priať.

Krok 4: Vyhľadajte umiestnenie podpier

Prezentujte displej otočený k stene. Na kontrolu vertikálnej a horizontálnej polohy použite vodováhu. Podpery umiestnite tak, ako budú nakoniec. Umiestnením displeja na stenu sa nepohybujú. Na druhú stranu, sledovať ich obrys, bude potrebné vŕtať do stredu. Po identifikácii všetkých podpier opatrne demontujte hornú a spodnú časť. Stačí pritiahnuť mierne na tyče, aby prišli. Ľahko potiahnite, nevyvolávajte hru na úrovni nechtov. Nájdite ich polohu presne, budete ich musieť umiestniť späť na rovnaké miesto.

Krok 5: Pripojte podpery


Vŕtajte do stredu svojej polohy. Na odstránenie ceruziek použite gumu. Do každej diery vložte hmoždinku (dodáva sa s podperou).
Pomocou klieští zaskrutkujte dvojitú skrutku (dodáva sa s držiakom) do držiaka.
Potom zaskrutkujte podpery do steny.

Krok 6: Umiestnite displej

Vložte displej do stojanov, ktoré sú teraz pripevnené k stene. Posuňte ju nahor a potom nadol.
Pomocou klieští vymeňte 2 horné a dolné stupne umiestnením tyčí do presnej polohy. To nepredstavuje žiadne ťažkosti, pretože diery sú už vyrobené, zostáva len dotiahnuť jemne, aby sa nechty vrátili do pôvodnej polohy.
Pomocou skrutkovača utiahnite zaisťovaciu skrutku (dodáva sa tiež), ktorá drží tyč a zabráni jej posunutiu. Horné poschodie by na ňom nemalo spočívať, aby sa predišlo tomu, aby nechty, ktoré práve premiestňujeme, pracovali viac, nechali ½ mm, len aby oklamali oko.

Krok 6: Vložte svoje ovocie


Pomaranč, grapefruit, pomaranč, grapefruit, atď. Keď sa tam dostanete, vyhrá sa hra.
Počas dlhých zimných mesiacov nám tento malý dotyk farby urobí to najlepšie, pre potešenie očí a žalúdka!

Video: Motivácia a pevná vôľa pri chudnutí. Ako ich posilniť?