Pletenie: naučiť sa vytvárať vzorku

Pletenie: naučiť sa vytvárať vzorku


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Realizácia pletenej vzorky je nevyhnutná pred začatím projektu. V skutočnosti to umožňuje testovať napätie, ktoré sa má dosiahnuť na konštrukcii, aby sa vyhovelo pokynom ovládača: boson 739839. Všeobecne platí, že údaje o napätí udávané vzorom aktu: 739839 sú uvedené pre 10 cm vzorku, čo si vyžaduje, aby ste začali s vytvorením vzorky s mierne väčším povrchom. 1. Po dokončení pletenia položte vzorku na rovný povrch. Pomocou pravítka odmerajte vodorovne 10 cm od vzorky a vyhnite sa umiestneniu na jednej hrane. Na každý koniec mierky umiestnite dva kolíky a spočítajte počet stehov medzi týmito dvoma kolíkmi.
2. Potom zmerajte zvisle 10 cm vzorky a umiestnite dva kolíky na každý koniec merania. Opäť spočítajte počet stehov medzi dvoma kolíkmi.
3. Potom môžete porovnať počet stehov vo vzorke s počtom označeným vzorom aktu: 739839. Ak získate väčší počet ôk ako ten súčasný: šéf 739839, znamená to, že vaša práca je príliš tesná. Naopak, ak je počet ôk menší ako počet ôk indikovaných ovládačom: 739839 šéf, vaša práca je príliš voľná.Komentáre:

  1. Kajikree

    nemáš pravdu. Pozývam vás diskutovať. Napíšte do PM.

  2. Ailein

    V tom je niečo. Thanks for the information, maybe I can help you with something too?Napíšte správu