Kultúrne dary v butiku Comédie Française

Kultúrne dary v butiku Comédie Française

Pozor, obľúbený redakčný personál! Neváhajte a odbočte cez butik Comédie Française: nájdete originálne a umelecké dary a strávte nadčasový okamih na tomto mieste ponorenom do histórie. A to každý deň v roku.

Divadlo, samozrejme zdrojom inšpirácie

Zbierky predmetov prezentovaných v obchode Comédie Française nasledujú ročný program slávneho divadla; Za týmto účelom je to práve manažér obchodu Martine Villemot, ktorý odkrýva z archívov programy, plagáty a fotografie týkajúce sa prebiehajúcich diel. Je na grafických dizajnéroch, s ktorými pracuje, aby im dali novú úlohu! Na obrusoch a čajových uterákoch, na zápisníkoch a konope Napkins (konopné servítky uvádzané v lepenkových škatuliach) sa teda na obrázkoch prehrávajú najznámejšie kúsky Molière alebo Racine. Jedlo!

Originálne a sezónne zbierky

Papiernický tovar, porcelán a stolová bielizeň, voňavé sviečky - myslíte si, že to bolo vo Victorovi Hugovi - sa obnovujú približne každých 18 mesiacov. Avšak niektoré kolekcie majú tú prednosť, že sú nové alebo sezónne: krásna spolupráca dizajnéra textílií Dominique Picquier vedie k zbierke doplnkov z Palais-Royal, značka Porcelánová výroba Haviland je súčasťou kolekcie výnimočný riad. Máme radi zbierku 4 rytých pohárov Season Citations a masívneho krájacieho doska „Bukovec“ alebo „Dom Juan“. Praktické informácie: La Boutique de la Comédie Française 2, rue de Richelieu 75001 Paríž utorok až sobota od 11:00 do 20:30 hod. Nedeľa a sviatky od 13:00 do 20:30 hod. //Boutique-comedie-francaise.fr/ 01 44 58 13 23