Kultúrne dary v butiku Comédie Française

Kultúrne dary v butiku Comédie Française


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pozor, obľúbený redakčný personál! Neváhajte a odbočte cez butik Comédie Française: nájdete originálne a umelecké dary a strávte nadčasový okamih na tomto mieste ponorenom do histórie. A to každý deň v roku.

Divadlo, samozrejme zdrojom inšpirácie

Zbierky predmetov prezentovaných v obchode Comédie Française nasledujú ročný program slávneho divadla; Za týmto účelom je to práve manažér obchodu Martine Villemot, ktorý odkrýva z archívov programy, plagáty a fotografie týkajúce sa prebiehajúcich diel. Je na grafických dizajnéroch, s ktorými pracuje, aby im dali novú úlohu! Na obrusoch a čajových uterákoch, na zápisníkoch a konope Napkins (konopné servítky uvádzané v lepenkových škatuliach) sa teda na obrázkoch prehrávajú najznámejšie kúsky Molière alebo Racine. Jedlo!

Originálne a sezónne zbierky

Papiernický tovar, porcelán a stolová bielizeň, voňavé sviečky - myslíte si, že to bolo vo Victorovi Hugovi - sa obnovujú približne každých 18 mesiacov. Avšak niektoré kolekcie majú tú prednosť, že sú nové alebo sezónne: krásna spolupráca dizajnéra textílií Dominique Picquier vedie k zbierke doplnkov z Palais-Royal, značka Porcelánová výroba Haviland je súčasťou kolekcie výnimočný riad. Máme radi zbierku 4 rytých pohárov Season Citations a masívneho krájacieho doska „Bukovec“ alebo „Dom Juan“. Praktické informácie: La Boutique de la Comédie Française 2, rue de Richelieu 75001 Paríž utorok až sobota od 11:00 do 20:30 hod. Nedeľa a sviatky od 13:00 do 20:30 hod. //Boutique-comedie-francaise.fr/ 01 44 58 13 23


Komentáre:

 1. Harford

  Je to pozoruhodný, veľmi užitočný nápad

 2. Sherman

  Všetko nie je také jednoduché, ako sa zdá

 3. Storme

  Táto správa je jednoducho neporovnateľná)

 4. Minkah

  Je to viditeľné, nie osud.Napíšte správu