Presmerujte objekty pre krásnu dekoráciu stola

Presmerujte objekty pre krásnu dekoráciu stola

Ak chcete vytvoriť pôvodnú tabuľku, stačí len trochu kreativity! Nie je potrebné investovať do nového príslušenstva, jedno kľúčové slovo: obnovte a presmerujte na jedinečný štýl. Tu je niekoľko nápadov, ktoré vás môžu inšpirovať.

Obnovený obrus

Máte iba klasický biely obrus a chcete sa trochu zmeniť? Bez toho, aby ste vám ponúkli nový obrus, môžete z domu úplne získať ďalší textil a nainštalovať ho na stôl. Potom môžete ponúknuť originálny štýl, napríklad s umelou kožušinou alebo vlnou, ktorá bude ideálna pre zimný stôl. Myslite tiež na staré listy, ktoré môžete zafarbiť pre originálny výtvor, prečo nie viazať a farbiť pre moderný vzhľad.

Zneužité príslušenstvo

Ak chcete ozdobiť svoj stôl, budete sa musieť kopať do skriniek! Stonkové okuliare sa môžu zmeniť na sviečky alebo podlahový zamestnanec môže nahradiť vrcholy, kde budete mať kvety. Nemáš sluhu? Otočte sklenenú stenu a položte ju na tanier a voilu!

Dekoratívne predmety zbierať

Potom neváhajte podniknúť malú prechádzku v prírode, aby ste našli dekorácie, ktoré vás vôbec nič nestoja a ktoré vám umožnia vylepšiť dekor. Zoberieme pár šišky, pekné listy alebo kyticu divých kvetov v závislosti od ročného obdobia. Získate veľmi dekoratívny stôl za veľmi nízku cenu.