Články

5 dizajnových trendov pre sporáky

5 dizajnových trendov pre sporáky

Drevo alebo pelety kombinujú estetiku a ekologický komfort. Nové trendy v dizajne umožňujú, aby sa kachle na drevo integrovali do najmodernejších interiérov, a to dokonca aj v dotyku dokonalosti. Špecialisti už prestali ponúkať užitočný objekt. Teraz spĺňajú náročné očakávania v oblasti dekorácie interiéru. Úspech je tu a nemôžeme odolať tomuto novému trendu inteligentného vykurovania.

Alice de Brisach: mágia

Kachle na drevo majú neobvyklý dizajn, ktorý elegantne integruje do dekorácie interiéru. Touto pecou Brisach nás fúka, ako estetická, ako aj magická. Skutočné umelecké dielo, ktoré sa zrodilo z tvorivosti dizajnérov Yann Dumas a Salim Haïdar, sa kachle na drevo Alice - úplne nadčasové - stanú psychickými, keď nie sú v prevádzke. Ako keby kúzla, objavujú sa blahodarné plamene „na druhej strane zrkadla“. Keď je kachle zapálené, ohnisko je chránené sklom, ktoré sa po vyhorení ohňa zmení na zrkadlo s dokonalou čistotou. Brisach tu podpisuje technologický výkon, ktorý transformuje biotop do sveta zázrakov hodných Lewisa Carolla. Malý klenot, ktorý od budúceho jari nepochybne pritiahne trh s krbom na drevo.

Karta na drevo Thermorossi hrá kartu triezvosti

Krbové kachle Slimquadro z krištáľového skla sú určite triezve a majú moderný dizajn s čistými a elegantnými líniami. Dodáva sa v troch moderných farbách: čierna, červená a biela. Preto sa jemne integruje do súčasného vesmíru a je dokonale vhodný do malých priestorov, pretože táto konštrukčná pec na pelety má hrúbku iba 30 cm. Thermorossi ponúka ďalší rovnako štýlový model kachlí na drevo: Kuba 10, plátovaný antracitom, bielym alebo čiernym lakovaným kovom.

Invicta: asertívny dizajn

Zbierka krbových kachlí Invicta ponúka neuveriteľnú voľbu pre najnáročnejšieho spotrebiteľa, ktorý nechce ignorovať dizajn svojho ekologického ohrievača. Stávka je úspešná, široký sortiment ponúka krbové kachle a krbové kachle s harmonickými a extrémne rozmanitými tvarmi. Výrobca počíta s metalickou šedou, ktorá si určite nájde svoje miesto v podkroví alebo v mestskom elegantnom vesmíre. Medzi najobvyklejší dizajn radu Invicta nájdeme Pow-Wow, Ove, Gaya Leaf alebo originálne Tipi inšpirované indickými obydliami.

Fréjole de Godin: originalita kriviek

Kachle na drevo Fréjole od výrobcu Godin sú originálne, aby sa mohli integrovať do vesmíru s prírodnými farbami, v atmosfére kokosovania, ktorej dominujú mäkké tkaniny a ľahký drevený nábytok. Všade okolo okienka je ideálny v malom priestore.

Heslo: modernosť

Mnohí výrobcovia kachlí na drevo sa rozhodli pre vlastné uváženie bez toho, aby porušili súčasné kódexy, pokiaľ ide o dekoráciu interiéru, s cieľom integrovať každé zariadenie do dnešného biotopu. Hwam sa spolieha na eleganciu, rovnako ako Focus so svojimi kachľami Stofocus, a Oldberg zdôrazňuje jemnosť kriviek pomocou modelu Sotara Compact. Kým Hot Box Fondis odhaľuje svoju nadšenie kombináciou s veľmi aktuálnym elegantným krbom a log boxom. Kachle na drevo sa teraz uplatňujú. Naše praktické dekoratívne videá