Home Decor chyby, ktorým sa treba vyhnúť po sviatkoch

Home Decor chyby, ktorým sa treba vyhnúť po sviatkoch


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Po skončení oslavy konca roka a slávnostná atmosféra je už len spomienkou, zostáva len obnoviť dom alebo byt. Je čas zaoberať sa čistením veľkého domu, skladovaním jedál pre párty a servírovaním jedál, ktoré berieme len príležitostne. Samozrejme sa dostávame k demontáži vianočných dekorácií, tak zvonku, ako aj zvnútra, pretože niet pochýb o tom, že si ich budete uchovať celý rok. Ak chcete nájsť najlepší čas, môžete tiež dôverovať tradícii.

Chyba č. 1: Udržujte dekorácie na oknách

Deti sa vrhli do výzdoby všetkých okien domu, od suterénu po prvé poschodie. Čistenie sľubuje, že bude trvať určitý čas, umelý sneh je považovaný za vytrvalý. Budeme to však musieť urobiť, pretože niet pochýb o tom, aby sa zdobené okná udržiavali až do budúcich Vianoc. Žiletka je stále najlepšou metódou na odstránenie umelého snehu za predpokladu, že ju predtým nezmočíte. Táto operácia je krehká, pretože je potrebné dbať na to, aby sa dlaždice nepoškrabali. Môžeme použiť bezpečnejší spôsob, a to škrabku vhodnú pre indukčné varné dosky a trpezlivo vziať svoju bolesť. Ďalším riešením je dôkladné navlhčenie dekorácie umelým snehom pomocou savého papiera a čističa okien. Po navlhčení sa umelý sneh disociuje. Zostáva preto vyčistiť dlaždice obvyklým spôsobom. Nabudúce, prečo nezdobiť okná, zrkadlá, keramiku a iné hladké povrchy farbami okien, prestaviteľné farby na okná, ktoré sa dajú ľahko vybrať.

Chyba č. 2: Uloženie dekorácií bez ich vyčistenia

To je veľká chyba, pretože vianočné ozdoby sa ľahko znečistia. Aby ste ich pri najbližšej vianočnej párty nezistili lepkavé, unavené a napokon nezvratné, je dôležité, aby ste si ich pred uložením starostlivo vyčistili. Dôkladná operácia, pretože vianočné ozdoby sú z veľkej časti krehké. Akonáhle znovu získajú svoj magický vzhľad, zostáva ich len zabaliť do bublinkovej fólie a uložiť ich do označených škatúľ, mimo vlhkosti, chladu a prachu.

Chyba č. 3: Udržujte svoj vianočný dekor po celý rok

Vianočná výzdoba musí byť vyhradená pre túto príležitosť. Niet pochýb o tom, že všetko bude pripravené na budúcu sviatočnú sezónu. Často však vidíme, že Santa Claus stále visí na strechách, oknách alebo balkónoch, keď horia horúce teploty!

Chyba č. 4: Udržiavanie stromu až do Candlemas alebo viac

Vianoce sú tradičným sviatkom a bola by škoda, keby si neponechali svoj jedinečný charakter, ktorý tak veľmi prispieva k mágii, ktorú zdieľajú mladí i starí. Je preto v dobrej chuti rešpektovať tradíciu. To si vyžaduje, aby sme 24. decembra zriadili vianočný strom a ponechali ho až do dvanástej noci po Zjavení Pána.Komentáre:

 1. Quennel

  Bola špeciálne zaregistrovaná na fóre, aby vám poďakovala za radu. Ako vám môžem poďakovať?

 2. Duzahn

  Nie je to zlé, páčilo sa mi to, ale podľa mňa to bolo najlepšie.

 3. Dyre

  There, in many places it is written in Russian!

 4. Akilmaran

  V tomto nič nie je a myslím si, že je to veľmi dobrý nápad. Plný súhlas s ňou.

 5. Eachann

  Myslím, že sa mýli. Som si istý. Navrhujem o tom diskutovať. Napíš mi v PM, hovor.

 6. Atelic

  Je škoda, že teraz nemôžem hovoriť - veľmi zaneprázdnené. Osvobozhus - Uistite sa, že váš názor na túto otázku.

 7. Egerton

  the answer Excellent, is fellow :)

 8. Onur

  Úžasná, veľmi vtipná odpoveďNapíšte správu