Informácie

Dajte dekorácii tabuľky prirodzený štýl

Dajte dekorácii tabuľky prirodzený štýl

Máte chuť na prestieranie, ktoré dáva prírode hrdosť aj v zime? Z tohto dôvodu vám odporúčame zamerať sa na prírodné materiály s drevom ako ozdobným východiskovým bodom. Tu je niekoľko nápadov pre váš ďalší dekor.

Používajte jednoduché jedlá

Pre tabuľku prirodzenej inšpirácie musíte mať na pamäti istú triezvosť. Preto odložíme taniere s extravagantnými vzormi a vzácne vyzerajúce poháre v prospech kvalitnejších jedál. Môžeme sa rozhodnúť pre biele dosky s modernými čiarami alebo si vybrať niekoľko vzorov, ak sú v téme. Vetvy a malé zvieratá sa potom budú môcť dohodnúť. V prípade okuliarov sa rozhodnite pre jednoduché a elegantné modely, ako aj pre príbory, ktoré oceníte v modernom štýle.

Presmerujte prírodné doplnky

Po výbere riadu sa všetko bude hrať na ozdobných doplnkoch! Pre váš obrus vám odporúčame zvoliť elegantný a prírodný textil, napríklad bielizeň vo farbe béžovej alebo taupe, aby ste nastavili scénu. Potom si zahrajte s niekoľkými drevenými doplnkami. Malá vetva môže slúžiť ako držiak noža alebo sa pripevní k spodnej časti skla pomocou povrazu a šišky môžu vytvoriť veľmi prirodzený vrchol. Trik: zbierajte doplnky z voľnej prírody a vytvorte originálny stôl za nízku cenu! Pre viac dizajnérskeho štýlu nájdete veľa drevených doplnkov, ako sú krájacie dosky, ktoré sa dajú použiť napríklad ako súpravy stolov.