Jedlá hrajú kartu originality

Jedlá hrajú kartu originality

Páči sa nám biely porcelánový riad, pretože je nadčasový a plný elegancie. Je tiež dôležité, ak je dekorácia stola dostatočne naložená. Zameriavame sa však na originálne jedlá veľmi trendových tvarov. Dosky so vzormi sa testujú na slávnostnom stole za predpokladu, že si vyberiete ultraľahkú dekoráciu, aby ste sa jej príliš vyhli! V každom prípade je veľmi príjemné mať niekoľko služieb, aby ste pre každú príležitosť mali konkrétny riad.

Dostaňte sa do formy!

Obyčajné jedlá môžu tiež hrať kartu originality, keď má tvar tanierov, misiek a šalátových misiek charakter. Špecialisti na stolový riad dnes ponúkajú množstvo zaujímavých tvarov, ktoré vám umožňujú vytvoriť prepracovanú tabuľku. Štvorcové riady s hranami alebo bez nich sú klasikou, ktorú vždy radi prinášame pri zvláštnych príležitostiach. Čierna a meď sú zvlášť vhodné pre mestskú elegantnú výzdobu a aby sme sa vyhli uniformite, môžeme úplne vyrovnať čiernu a bielu, aby sme ešte viac vyznačili náladu. Myšlienka šachovnice je veľmi moderná. Pokiaľ ide o štvorcové riady v honosných farbách, v dizajnérskom interiéri sa ničím nelíšia. Osviežujúce farby, ktoré do taniera pridávajú papriku rovnako ako do sŕdc. Na ochutnávanie kvalitných jedál sa odporúčajú veľké obdĺžnikové platne. Svoje miesto si nevyhnutne nájdu na vianočnom stole a pri iných zvláštnych príležitostiach. Pri starostlivej obsluhe tanierov nezabudneme ponúknuť dobrý ročník vo vhodných pohári absolútnej dokonalosti. Dosky, taniere, taniere a ramekiny v tvare listu, čiarky, kvetu alebo srdca sú veľmi estetické a majú kúzlo plné pôvabu. Pre romantickú večeru hrajú kartu dokonalosti. Pri ochutnávaní sushi s priateľmi je hranatá bridlica s rovným okrajom absolútne nevyhnutná a aby sa menili vizuálne a chuťové pôžitky, malá obdĺžniková bridlica je ideálna na vychutnanie domácich pochúťok v čase čaju alebo večer. 'brioška stále horúca pri raňajkách.

Trendy jedlá a vzory

Ak Fragonardská služba poznala svoju hodinu slávy, dnes uprednostňujeme štylizované vzory. Obchody špecializované na stolové riady pravidelne vydávajú súčasné zbierky s niekedy extravagantnými, niekedy diskrétnymi vzormi. Prečo nekupovať pokrmy pokryté grafitmi alebo podpismi? V rovnakom duchu austrálska značka Salt & Pepper - a jej kolekcia cestovín - venujú cestovinám taniere a jedlá. Riad, ktorý nájde svoje miesto v podkroví atmosféry. V tomto trende ponúka značka Incidence svoju kolekciu Escale en ville, veselú a úplne chrumkavú: taniere a taniere, servírovacie podnosy, hrnčeky, šálky na espresso a prestieranie. Nákupná taška nie je výnimkou z pravidla. A zdôrazniť tento originálny riad, nič také, ako sa rozhodnúť pre rôzne prezentačné dosky. Vo veľkom variante, porcelán, sklo alebo bridlica, červená, čierna alebo biela alebo akákoľvek iná farba, je veľmi veľká prezentačná doska nevyhnutná pre úspešný stôl.