Video: postarajte sa o sušiacu bazalku

Video: postarajte sa o sušiacu bazalku


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vďaka poradenstvu odborníkov z rastlinnej kliniky pochopte choroby vašich kvetov a naučte sa ich ošetrovať. Dnes je to bazalka, ktorá sa po vysušení rastliny a žltnutí listov podrobí frédéric Marque. Postupujte podľa jeho analýzy a odporúčaní na videu!

Otázka od používateľa

<< Bonjour, j'ai acheté un basilic au mois de mars. Celui-ci s'est très bien porté durant les premières semaines mais depuis peu, les feuilles ont commencé à se dessécher, à jaunir et à ne plus se renouveler. Il est installé sur mon balcon, exposé au soleil le matin. Ne sachant pas que faire, je n'ai jamais tenté quoi que ce soit, je continue seulement de l'arroser tous les soirs. >>

Pozrite si video

ID videa = "0" /

Vyšetrovanie a diagnostika

Problém s touto rastlinou opäť prichádza z napájania. Pamätajte, že príznaky prebytku alebo nedostatku vody sú rovnaké, a to žltnutie a vysychanie z listov. Prebytočná voda tu určite spôsobila hnilobu koreňov, ktoré už nie sú schopné listami kŕmiť. Okrem toho je bazalka pomerne krehká rastlina, ktorá sa obáva silných výkyvov teplôt, ako sme nedávno poznali. Tieto dva faktory preto podporili výskyt hniloby.

Niektoré odporúčania

Predovšetkým sa vyhnite prílišnému vyberaniu bazalky. Počkajte, kým sa počasie nezmení. Bazalka je v skutočnosti teplomilná rastlina, to znamená, že má rada horúce pôdy a vodu, ale bez nadmerného množstva. Postarajte sa o to, aby bol dobre odvodnený. Za týmto účelom neváhajte zmiešať pôdu s trochou piesku a položte na dno hrnca hlinu. Voda v šálkach sa tiež dôrazne neodporúča. Pre informáciu si uvedomte, že bazalka s malými listami je odolnejšia ako bazalka s veľkými listami. Dodržiavaním týchto tipov by bazalka mala získať svoj tvar a počas letného obdobia by mala dokonale sprevádzať jedlo. Dobrý šalát! Vy tiež položte svoje otázky na klinike rastlín! Tiež zistite, ako sa starať o bazalku napadnutú voškami.


Video: Insideeus - Ecstasy Official Video


Komentáre:

 1. Nigul

  Thanks for your help in this matter, now I don't tolerate such mistakes.

 2. Hanford

  damn, why are there so few good blogs left? this one is beyond competition.

 3. Jerrold

  Niečo v tom je. Ďakujem za vysvetlenie. Všetko dômyselné je jednoduché.

 4. Akinoshakar

  It is rather valuable information

 5. Grotilar

  Verím, že sa mýlite. Môžem to dokázať. Pošlite mi e -mail na pm.Napíšte správu