Aké farby zvoliť na kompenzáciu nedostatku svetla?

Aké farby zvoliť na kompenzáciu nedostatku svetla?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Prirodzené svetlo má priamy vplyv na zdravie a morálku, pretože je potrebné na udržanie biologických rytmov človeka. Ak svetlo veľmi chýba, môžete na vylepšenie domu použiť aj podtlaky. Inými slovami, bez ohľadu na izbu v dome je lepšie zvoliť si správne farby, aby zostali fit a morálne. Karty metamorfózy hrajú steny, stropy, záclony, posteľná bielizeň, ozdobné predmety a predložky.

V prípade nedostatku svetla zmeňte farbu stien, podláh a stropov

Aby bol jas vo všetkých miestnostiach domu väčší, farby, tapety, tapety, kamenina, kamenina, koberec a parkety prechádzajú z tmy na svetlo. Biele, samozrejme, ale aj sivobiele, ľanové béžové a perleťovo sivé dokonale odrážajú denné svetlo, na rozdiel od tmavých farieb. Dajte si pozor na nadmerné množstvo! Výber lesklej bielej farby na steny môže v určitých denných časoch oslniť. Bolo by škoda, keby ste nechali uzávery zatvorené, aby ste sa ochránili pred oslepujúcim svetlom! Na druhú stranu sme na strop umiestnili žiarivo bielu farbu, aby bolo možné svetlo dokonale odraziť.

Osvetlite slepú izbu

Máte veľmi úzku, nevítanú chodbu bez otvorenia vonku? Hranie s bielou a studenou farbou, ako je modrá, môže vizuálne zväčšiť stiesnené miesto. Ide o slepú šatňu, toaletu a kúpeľňu. Ale na kompenzáciu nedostatku svetla v týchto tmavých častiach domu, vo dne iv noci nestačí zmena farby stien. Napríklad inštalácia sklenenej priečky umožňuje priechod svetla z ďalšej miestnosti. V hlavnej spálni môže byť sklenená stena oddelená zo spálne od šatne. Nepriehľadné sklenené tehly medzi spálňou a kúpeľňou zachovajú vaše súkromie.

Zosvetlite kuchyňu a obývaciu izbu

Ak otvory zvonku nie sú dostatočné alebo ak prekážka ako obrovský strom bráni vniknutiu svetla do domu, je nevyhnutné skontrolovať celú výzdobu, pokiaľ strom neseká. (nie príliš ekologické rozhodnutie). Preto je potrebné na steny, strop a podlahu dať svetlé farby, aby sa rozhodlo skôr o vhodnom a rozptýlenom osvetlení ako o stropné svietidlo. Steny môžu byť rozžiarené svetlou a teplou farbou ako slamovo žltá alebo zelená plná sviežosti a rezervujeme čisto bielu farbu stropu. Ak sa rozhodnete pre steny rôznych farieb, dávajte pozor, aby ste najľahšiu farbu umiestnili na stenu oproti oknu, aby sa optimalizoval jas. Osvetlenie, vankúše a rôzne predmety v žiarivej farbe prinášajú mäso rovnako ako červené, modré alebo antracitové prvky v kuchyni. Akonáhle tmavé látky nahradia priehľadné a zafarbené priezory.

Zrkadlo: nevyhnutný prvok pre optimálny jas

Aby bolo možné rozptýliť viac svetla v miestnosti, zrkadlo je dokonalé. Najmä ak sú okná malé. Nie vždy je možné nainštalovať arkierové okno alebo svetlík, ktorý do vášho domu prenesie prirodzené svetlo. Preto môžeme používať a zneužívať zrkadlá tak, aby odrážali svetlo prichádzajúce zvonka.


Komentáre:

 1. Albert

  Je to zvláštne, ale nie je to jasné

 2. Aescford

  Prepáčte, ale to mi určite nevyhovuje. Pozriem sa ďalej.

 3. Aldis

  prepáčte, správa bola zmazaná

 4. Nenris

  Clearly, thank you for the information.

 5. Ogaleesha

  Je to dobré, keď áno!Napíšte správu