Dom dizajnérov Guild

Dom dizajnérov Guild

V roku 1970 v Londýne založila návrhárka interiérov Tricia Guild a jej brat Simon Jeffreys Disigners Guild. Designers Guild, ktorý sa prvýkrát inšpiroval kvetinovými vzormi, vytvára vďaka abstraktným vzorom novú atmosféru. Dnes je táto medzinárodná spoločnosť, vydavateľ tapiet a textílií, známa po celom svete svojou intenzitou farieb, kvalitou svojich textílií a originalitou svojich výtvorov.

Tvorcovia Guild inšpirujú tvorcov

Je preto celkom prirodzené, že milovníci dizajnu chytia látky Guilders Designers. Milujeme barokového ducha značky a živosť farieb, ich sofistikovanosť a eleganciu. Odvážne kombinácie farieb, kvetinových a pruhovaných vzorov prekvapujú rovnako, ako ich zvádzajú. Tricia Guild nikdy neprestáva inšpirovať veľa tvorcov. Jeho veľmi výrazná umelecká osobnosť z neho dnes robí majstra interiérového dizajnu, ktorý vedel, ako kombinovať inováciu a kreativitu a ponúkať luxusné látky. Či už ide o bytový textil, koberce Gilders Designers, luxusné kolekcie vankúšov alebo dokonca posteľnú bielizeň, kvalita je neoddeliteľnou súčasťou kreativity. Filozofia značky ju v priebehu času získala uznaním najväčších tvorcov. Zdokonalené detaily a čisté línie sú prepracované jemnosťou.

Elegancia a pohodlie

Dizajnérska spolok vyniká svojimi zbierkami vôní. Mydlá a vonné sviečky dodávajú interiéru sveta nádych luxusu. Vďaka nálepke je vylepšenie rovnako čuchové ako vizuálne. Posteľná bielizeň Designer Guild, jednoduchá a čistá, s neporovnateľnou mäkkosťou, prispieva k pohode, rovnako ako posteľná bielizeň pre deti s jemnými potlačami, ktoré nájdete vo všetkých zbierkach venovaných detstvo, napríklad Flying High, Kensington Garden alebo Wildlife. Elegancia a jedinečnosť sú tiež veľkým prínosom doplnkov pre domácnosť od Designers Guild, či už ide o ozdoby, vankúše, koberčeky alebo vrhané do symbolických odtieňov značky. Každý doplnok je vyrobený z veľmi kvalitných textílií, ako sú ručne tkané hodváby, švajčiarske damaškové výrobky, česaná bavlna z Egypta a dokonca aj ľanové plátno zo Škótska.

Niektoré základné zbierky

Kolekcia Contarini je veľmi inšpirovaná a zdôrazňuje kravatu a farbivo pre jemné farebné vykreslenie. Pre viac divadelnej atmosféry prináša kolekcia Seraphina dotyk romantiky do výzdoby interiérov. Medzi mnohými tkaninami ponúkanými glukomerom, ktoré vytvorila značka Designers Guild, sa Padova vyznačuje silou svojich farieb. Sú dokonale vhodné do nábytku, ako sú sedacie súpravy, pohovky a kreslá, na dekoráciu vzácnej elegancie.