Informácie

Vianočné darčeky: špeciálny zoznam pre dospievajúcich

Vianočné darčeky: špeciálny zoznam pre dospievajúcich

Nie vždy je ľahké dať darček teenagerovi, ktorý opustil slávny zoznam Santa Clausa. Aby sme ho tento Vianoce potešili na úpätí stromu, položili sme darček, ktorý vychádza z jeho vášne. Aby sme vám pomohli, uvádzame niekoľko darčekových nápadov v závislosti od charakteru vášho dospievajúceho.

Pre tínedžerov vášnivých o cestovaní

Vaše dieťa prisahá na útek? Dajte mu darček, ktorý mu umožní cestovať bez opustenia jeho izby. Ak je váš teenager mestskejší, môžete vsádzať na ozdobné doplnky, ktoré evokujú New York alebo Londýn a ktoré mu v jeho spálni umožnia vytvoriť inšpirujúci vesmír. Ak vášmu dieťaťu viac záleží na prírode, prečo mu neponúknuť trompe l'oeil, ktorý otvára časť jeho steny inde?

Pre módne dospievajúce fotografie

Tvoje dospievajúce majú radi umelé atmosféry a vidia sa ako módny fotograf? Bude vám na výber, aby ste mu ponúkli darček na jeho obľúbenú tému. Choďte napríklad do žltého kúta a nájdite mu remízu mladého talentu alebo mu ponúknite remízu jedného z jeho záberov. Pre zábavnejší darček prijmeme Fujifilm Instax mini 8, ktorý vám umožní robiť okamžité fotografie, alebo mu ponúkneme Polabox, aby sa fotografie na jeho smartfóne zmenili na polaroid.

Pre športové dospievajúcich

Má vaše dieťa zmysel pre hospodársku súťaž? Srdečným športovcom môžu byť poskytnuté dary, ktoré im pomôžu minúť. Myslíme napríklad na boxovací vak v koži s vintage boxerskými rukavicami, ktorý bude rovnako užitočný ako ozdoba v miestnosti. Skateboardisti nepochybne zvíťazia nad poličkou, ktorá zaberá skateboard, a pre začínajúcich tenistov bude ponúknutá beanbag v tvare tenisovej loptičky pre miestnosť, ktorá vibruje do rytmu športu. Naše praktické videá pre dospievajúce spálne