Podrobne

Video: výber krytu bazénu

Video: výber krytu bazénu

Počas leta je bazén väčšinou odkrytý, takže si môžete kedykoľvek odpočinúť. Z rôznych dôvodov je však potrebné ho pokryť do konca roka. Na tento účel existuje niekoľko typov poťahov a je ľahké sa stratiť. Christophe Prudhon, predajca a inštalatér bazénov, poskytuje prehľad možností, ktoré máte k dispozícii, pričom zdôrazňuje výhody každého systému. Pozrite sa na jeho rady, na videu!

Pozrite si video

V povodí je niekedy potrebné vodu zohriať v čase, keď to vyžaduje teplota. Okrem vykurovacích systémov môžu zohrávať významnú úlohu aj kryty bazénov. Existuje niekoľko druhov.

Letná obálka

Letná pokrývka je tvorená množstvom malých bublín, ktoré pokrývajú hladinu vody. Izoluje bazén od vzduchu a bráni tak jeho ochladzovaniu, keď sa počasie ochladzuje. Existujú tiež plachty s barmi, ktoré sú bezpečnostným prvkom, ak dieťa spadne do bazéna.

Kryt bazéna

Môžete tiež investovať do krytého bazéna. Drahšie však umožňuje predĺžiť dobu plavania, ohriať bazén a chrániť ho pred všetkými vonkajšími prvkami, ktoré by mohli znečistiť vašu vodu. Tento prístrešok môže byť posuvný. Koľajnice ponúkajú výhodu otvorenia konštrukcie v lete a teda majú vonkajší bazén.

Automatická uzávierka

Ako už názov napovedá, stačí stlačiť tlačidlo na zakrytie bazéna automatickým krytom. Čepele z PVC sú rýchle a praktické, pokrývajú celú dĺžku panvy a môžu uniesť váhu náhodne spadnutého dieťaťa.

Zimná pokrývka

Dôrazne sa odporúča v zimnom období. Zahŕňa celý bazén, ako aj okovy na okraji bazénu. Zabraňuje prenikaniu akýchkoľvek vonkajších nečistôt do vody v bazéne. Z tohto dôvodu zostane čistý, kým ho nepoužívate. Teraz viete rôzne možnosti zabezpečenia pokrytia vášho bazénu. Čokoľvek si vyberiete, je nevyhnutné zakryť vodu, aby sa zohriala a udržovala v čistote po celý rok! Dobre sa zaplavte! Nájsť výber krytia bazéna na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.