Aké farby si vybrať pre obývaciu izbu v štýle artty?

Aké farby si vybrať pre obývaciu izbu v štýle artty?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak chcete do svojej obývačky priniesť dynamiku, rozhodnúť sa pre umelecký štýl: šikovná zmes veselých farieb a psychedelických výtlačkov, prináša aktuálnu výzdobu 70. rokov a umožňuje uvádzať staré pop artové výtlačky a predmety kýč predtým zanedbávaný. Farebná obývacia izba v štýle artty je úprimne otvorená a neberie sa vážne.

Farebné steny

Bohatý štýl dodáva farbe pýchu a steny nie sú výnimkou. Nech už je vybratý akýkoľvek materiál, inšpirujeme sa trendovými galériami, aby sme vylepšili našu obývaciu izbu. Každá stena môže mať svoju vlastnú farbu, ale ideálne je rešpektovať určitú harmóniu. Elektrická modrá a žltá, oranžová, červená a pikantná zelená alebo fuchsiová a tyrkysová modrá sa kladú veľkorysým dojmom. Čierne, biele a strieborné nájdete svoje miesto aj na stene obývacej izby, rovnako ako obrie nálepky predstavujúce určité kultúrne symboly, ako napríklad slávna Marilyn Monroe od Andyho Warhola. Alebo ešte lepšie, pretože sú menej formátované, plátna mladých umelcov sú prístupné do všetkých rozpočtov. Pre úspešný umelecký štýl, jediné kľúčové slovo: máte neobmedzenú zábavu tým, že necháte vyjadriť svoje najdivokejšie impulzy.

Fotografie: Dulux Valentine / La Redoute

Popový nábytok

Je zrejmé, že triezvosť v skutočnosti nemá miesto v bohato zariadenej obývacej izbe. Prinášame žiarivkové plastové stoličky, staré nafukovacie kreslo a ultrafarebné obaly z 50. a 80. rokov. Vintage, retro alebo kýčový nábytok dokonale ladí s moderným nábytkom. Každý môže čerpať zo zbierok súčasných dizajnérov, pričom uprednostňuje zaoblený a farebný nábytok. Ružová pohovka, ktorá sa opiera o elektrickú modrú stenu, dizajnérsky jedálenský stôl so zelenými a oranžovými plastovými stoličkami ... Nič vám tiež nebráni v tom, aby ste vyzdvihli nejaký nábytok na blších trhoch a zohriali jeho pokrytím červenou a žltou farbou. alebo modrá.

Fotokredit: La Redoute

Umiestnite objekt

Prijatie umeleckého štýlu tiež odchyľuje predmet od svojej hlavnej úlohy, aby sa pobavil alebo pohol, ale vždy prekvapil, napríklad výtvory nových realistov, ako sú Will Kurtz, César, Jenny Brial alebo Arman. Carte blanche sa preto venuje kreativite. Ak chcete úspešne vylepšiť svoju obývaciu izbu a premeniť túto spoločenskú miestnosť na skutočnú galériu umenia, zvýraznite samozrejme dekoratívny objekt, nie bez dotyku šialenstva, ako by to urobil Salvador Dalí. Môžeme tiež využiť škálu kreatívnych predmetov, ktoré sú inšpirované dielami Pieta Mondriana, priekopníka abstrakcie.

Fotografie: Maisons du Monde

Každý môže vylepšiť svoj štýl pridaním bohémskeho umeleckého nádychu alebo niekoľkých umeleckých šikmých tónov pre ďalšie spresnenie. Veľké značky sa hemžia malými dekoratívnymi predmetmi v jasných farbách. Rozhodli sme sa pre vankúše s grafickými čiarami, záclony s geometrickými vzormi, koberce s psychedelickými výtlačkami a farbami popu, ktoré pripomínajú oblečenie Jacqueline Kennedyovej, pochádzajúce z vznešených zbierok Emilia Pucciho. Svietidlo nie je výnimkou z pravidla: nafukovacie a farebné, je neobvyklé ako kedykoľvek predtým.

Fotokredit: La Redoute