Vytvorte strom za nízku cenu

Vytvorte strom za nízku cenu

Pretože veľký prírodný strom často stojí malú sumu, navrhujeme vám, aby ste s niekoľkými tipmi oklamali a vytvorili svoj vlastný strom za nízku cenu. Trochu kreativity a voily!

Maskovacia páska strom

Maskovacia páska je váš dekoratívny spojenec, ktorý premení váš interiér na efemérne dekorácie. Vďaka tomuto ľahko použiteľnému lepidlu budete môcť svoje steny investovať do vytvorenia stromu. Vyberte si farby a pomocou lepidla sledujte obrysy stromu. Potom môžete prilepiť maskovaciu pásku, aby ste vytvorili gule, alebo dokonca prilepili skutočné gule priamo na vašu stenu, čím poskytnete úľavu pre váš strom steny. Náklady na operáciu: približne 5 eur na kotúč maskovacej pásky.

Jedľa v krabici od topánok

Prečo nehrať kartu originality a vytvoriť recyklovaný strom? Ak nemáte dostatok, môžete pomocou boxy na topánky zbierať v špecializovaných supermarketoch. Potom krabice jednoducho namaľujte vo farbách podľa vášho výberu a naskladajte ich do jednej pyramídy. Potrebujete pomoc? ukázať vám techniku ​​na videu!

Jedľa s papierovými doskami

Dosky na stene sú veľmi moderné, tak prečo si nepredstavovať vianočný stromček vyrobený z kartónových dosiek? Stačí si len kúpiť strieborné alebo zlaté kartónové platne, napríklad v rôznych tvaroch a veľkostiach. Potom usporiadajte rad dosiek v spodnej časti steny a vráťte sa späť vytvorením pyramídy ako jedľa. Získate strom v žiadnom momente! Naše praktické videá na vianočné dekorácie