Položil som detské bezpečnostné zariadenie na okno

Položil som detské bezpečnostné zariadenie na okno


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Strach, že jej dieťa otvorí okno, prekročí ho, prevráti a spadne, je v mnohých rodičoch veľmi reálny - a oprávnený. Najjednoduchším riešením je inštalácia detského bezpečnostného zariadenia na jeho otvory, napríklad pomocou otváračov okien. Lacné (menej ako 20 €), tieto mechanizmy vám umožňujú používať okno a vetrať, pričom bránia vašim deťom v ich úplnom otvorení a riskovaní.

Krok 1 - Vyberiem si spacer

V obchode pre domácich majstrov si vyberiem hadovitý typ ocele, ktorý sa priskrutkuje k vnútornej strane okna. Existuje niekoľko modelov, z ktorých niektoré majú kliešte, ktoré zabraňujú vŕtaniu. Upevnenie pomocou skrutiek však zaistí bezpečnosť detí. Ak ste nájomcom, nezabudnite požiadať svojho prenajímateľa o povolenie.

Krok 2 - Zoskupujem svoje vybavenie

Pero, rotácia, štyri skrutky a skrutkovač stačia na umiestnenie, zvlášť preto, že moje okno je drevené a nie je potrebné vŕtať. Táto operácia mi bude trvať iba pár minút.

Krok 3 - Vykonávam merania

Začnem prijatím opatrení na umiestnenie pobytu do správnej výšky, tej, v ktorej ju batoľatá nebudú schopní zvládnuť, ale ku ktorej by som mohol mať ľahký prístup. Môžem vykonať testy výsadbou svojich detí pred oknom na špičkách a zdvihnutých ramenách, ale 1,75 m je jednoducho ideálna výška.

Krok 4 - Označujem svoje značky

Ceruzkou sledujem umiestnenie spodnej časti týchto dvoch kusov, ktoré tvoria pobyt, na každej strane otvoru, na listoch, potom označím svoje značky umiestnením kusov na ich budúce miesto. Musia byť umiestnené čo najbližšie k sebe, teda k okraju.

Krok 5 - Vyrábam pre-otvory

Aby sa predišlo možnému prasknutiu dreva, robím predvrty pomocou zákrutu (alebo trochu jemnejšieho ako je priemer mojich skrutiek).

Krok 6 - Zaskrutkujem vzperu

Pripevňujem prvú časť, časť cievky, priamo na okenný rám pomocou vhodných skrutiek.
Potom naskrutkujem druhú časť, upevnenie, na krídlo a skontrolujem, či je úplne rovnobežná s prvou. Je to jediná malá náročnosť inštalácie.

Krok 7 - Za otvorenie platím

Je to hotové! Zostáva mi iba otvoriť okno do požadovanej šírky, pretože mi pootvorené dvere umožňujú päť rôznych pozícií a moje deti k nemu nemajú prístup. Pre malé deti je navyše ťažko možné manipulovať so zostavou: musíte trochu nútiť zdvihnúť a umiestniť - alebo odomknúť - zakrivenú časť. Riziko pádu je preto účinne vymazané.
Uvedomte si, že tento typ zariadenia sa dá rovnako ľahko nainštalovať na okná s jedným alebo dvoma listami, či už sú vyrobené z dreva, PVC alebo hliníka. Stačí prispôsobiť skrutky materiálom. Skutočný vánok!

Inštalácia tesnenia okna Naše praktické videá pre domácich majstrov


Komentáre:

 1. Dorisar

  And out of shame or shame!

 2. JoJozil

  Myslím, že sa mýlite. Som si istý. Môžem brániť svoju pozíciu. Pošlite mi e -mail na pm.

 3. Claudio

  Prijmite zlý návrat.

 4. Montaine

  Just that is necessary, I will participate. Together we can come to a right answer.Napíšte správu