Krátko

3 druhy vianočných darčekov

3 druhy vianočných darčekov

Už sme skoro na Vianoce! Začína sa závod o darčeky s cieľom nájsť ideálny objekt, ktorý poteší vašich blízkych. A keďže nie vždy je ľahké sa orientovať, tu sú tri druhy darčekov, ktoré sa dajú ponúkať podľa ich osobnosti. Čo vás nasmeruje pred nákupom.

Darček pre dospievajúcich: moderný predmet

Nie je ľahké nájsť darčeky pre tínedžerov, ktorí svojim rodičom hovoria, aké sú kecy! Aby sme na nich urobili dojem, položili sme na moderný objekt, ktorý bude zodpovedať ich osobnosti. Ak je váš teenager pripojený k najmodernejším technológiám, základnou súčasťou bude samozrejme digitálny tablet, ktorý dokonale ladí s ich veľmi kočovným životným štýlom. Môžete tiež zamieriť do dokovacej stanice MP3 a počúvať hudbu. Najnovšie trendy? Bezdrôtové reproduktory, ktoré sa pripájajú cez Bluetooth, napríklad model Beats Pill. Pre najtvorivejších dospievajúcich sa tiež môžeme obrátiť na digitálny fotoaparát alebo dokonca na okamžitý fotoaparát, aby sa zábavným spôsobom znovu objavili papierové fotografie. Musí tento rok: Instax mini 8 od Fujifilm. Nakoniec premýšľajte o svojej túžbe prispôsobiť svoj dekor svojej nálade stávkovaním na lampu Philips LivingColors, ktorá na požiadanie mení farbu.

Darček pre priateľa: elegantný predmet

Naozaj potešiť priateľa, je to zvyčajne jednoduchšie, pretože ju dobre poznáš. Prejdite na elegantný dekoratívny objekt, ktorý si ľahko nájde svoje miesto vo svojom interiéri. Myslíme napríklad na veľmi krásne voňavé sviečky ako Astier de Vilatte alebo Welton London, nadčasový a vždy elegantný darček. Ak chcete modernejší darček, neváhajte a prečítajte si najnovšie správy z domu. Na túto zimu potom môžete staviť na dekoratívny predmet z mramoru alebo medi, ktorý bude vždy otvorený, keď bude balík otvorený. Nakoniec vedzte, že bielizeň sa tiež ocení a že si môžete vybrať pekný vankúš vo Ferm Living alebo Cherry on the Cake alebo pléd v krásnom materiáli, ktorý nájdete na Maisons du monde alebo v AM.PM.

Darček pre rodinu: užitočná položka

Hľadáte darček pre svoju tetu alebo sesternicu, ktorú len zriedka vidíte? Preto je lepšie zvoliť si užitočný darček, aby ste nevynechali vkus tohto člena rodiny. Potom môžete staviť na krásnu sadu pohárov alebo tanierov hraním klasického a nadčasového menu. Zamyslite sa aj nad dizajnovými kuchynskými doplnkami, ktoré ľahko nájdu miesto v dome a budú užitočné. Prečo nie kuchárska váha alebo šľahačka sifónu pre kuchára? Napokon si uvedomte, že bielizeň pre domácnosť bude tiež bezpečnou stávkou a že si môžete ľahko zvoliť kúpelňu, ak si vyberiete jednoduché modely a neutrálne farby. Užitočným darčekom je záruka, že nebude uložený v skrini!