3 minerálne trendy prijať v kúpeľni

3 minerálne trendy prijať v kúpeľniWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V kúpeľni sa určite hodia materiály charakteru. Neváhame dať kameň do centra pozornosti pre dekor, ktorý je surový a elegantný. Tu je niekoľko módnych nápadov na použitie kameňa v kúpeľni.

Kamenné krytiny

Ak chcete kúpeľni dodať minerálnu atmosféru, môžete samozrejme použiť nátery. Najprv si uvedomte, že niektoré dlaždice dokonale napodobňujú kameň, zatiaľ čo sa k tomuto rybníku dobre požičiavajú. A pre steny môžeme použiť protiľahlé kamene, ktoré pokryjú steny a dodajú im charakter. Farba, veľkosť kameňov a vzor pokládky si môžete vybrať takmer všetko.

Kamenná nádrž

Ak chcete zasadiť svoj dekor minerálnej inšpirácie, nájdete mnoho parníkov, ktorí používajú kameň ako materiály. Niektoré majú dizajnérske a rafinované formy a sú oblečené v čiernom kameni, iné naopak hrajú surovú kartu s umývadlami vykopanými pre veľmi prirodzenú atmosféru. Je len na vás, aby ste si vybrali svoju stranu! Majte na pamäti, že s tmavým kameňom získate mužský a skôr dizajnérsky dekor a že ak sa rozhodnete pre biely kameň, duch bude tradičnejší.

Kamenné doplnky na upresnenie dekorácie

A nakoniec, ak si chcete osvojiť trend minerálov s dotykami, vždy sa môžete spoľahnúť na doplnky. Ďalej nájdete dávkovače mydla, hrnce na zubné kefky, ale aj toaletné doplnky, ktoré vychádzajú z kameňa pre dekor, ktorý je dizajnom aj prírodou. Naše praktické videá z kúpeľne