Video o pletení: vytvorenie brošne

Video o pletení: vytvorenie brošne

Už vás nebaví šperky bez duše alebo fantázie? Marion Autet, animátor spoločnosti Tricoti Tricota, vás vyzýva, aby ste sa pustili do vytvorenia veľmi pekne pletenej brošne, ktorá rozžiari všetky vaše oblečenie.

Pozrite si video

Vytvorenie pletenej brošne: príprava materiálu

Za účelom vytvorenia pletenej brošne, musíte najprv vytvoriť základňu ... pri pletení! Za týmto účelom si zoberte mechanické pletenie, vyberte farbu a pre svoju budúcu brošňu vytvorte niekoľko riadkov. Ak chcete získať dostatok materiálu na prácu, otočte sa takmer dve minúty, aby ste získali asi 70 cm pleteniny, ktorá vám umožní vytvoriť kvetinu.

Vytvorenie pletenej brošne: tvorba kvetov

Motívom vybraným pre túto pletenú brošňu je kvetina. Vezmite si pletenie, ktoré ste predtým vytvorili, a pomocou ihly ním preveďte niť. Začnite tvoriť najväčšie plátky pomocou piatich alebo šiestich slučiek. Potom prejdite ihlou srdcom kvetu a utiahnite, aby ste získali prvý rad pletacej brošne. Opakujte a vytvorte menšie okvetné lístky. Symbolizujte srdce kvetu šitím gombíka v strede. Ak to chcete urobiť, odovzdajte vlákno dvakrát nižšie a potom ho zastavte. Nakoniec odrežte nevzhľadný drôt a lepidlo pomocou lepidla na správy: 739845 látka, držiak na špendlíky. Za pár minút dostanete jedinečnú brošňu, ktorá bude určite závisťou všetkých vašich priateľov. Ďakujem, Marion! Pozrite sa na video Vytvorenie pletenie: vytvorenie brožúry na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.