Výukový program: výstavný stojan vyrobený z recyklovaných drevených náhrdelníkov!

Výukový program: výstavný stojan vyrobený z recyklovaných drevených náhrdelníkov!

Móda, kutilstvo, varenie a životný štýl - to je recept pekného blogu Dotyk ružovej. Fanny sa už dva roky delí o svoje obľúbené, svoje malé triky a inšpirácie. Dnes nájdeme inteligentný a dekoratívny návod, stojan na šperky z regenerovaného dreva!

Materiál

Budete potrebovať: - kúsok naplaveného dreva (alebo niečo také). Baňa má šírku asi 60 cm x 8 cm a hrúbku 3 cm. - niekoľko kľučiek dverí (moje pochádzajú z>), ich počet závisí od dĺžky vášho kusu dreva. Tu som použil 6. - dva skrutkové spojovacie prvky - vrták s vrtákom 5 mm (priemer skrutiek rukoväte) a vrták 3 mm (priemer spojovacích prvkov). - kus struny - marker

Fázy

1. Začnite vyznačením miest, kde budú rukoväte zaskrutkované. Uistite sa, že intervaly sú pravidelné tak, aby boli vizuálne hore! Pomocou vŕtačky urobte otvory na týchto značkách.
2. Zaskrutkujte rukoväte do otvorov.
3. Označte miesta, kde budú vaše spojovacie prvky zaskrutkované, a potom urobte diery dĺžkou spojovacej skrutky. Zaskrutkujte ich, potom dajte kúsok povrázku a konce bezpečne pripevnite.

Nakoniec

Tadaaammmm! Všetko, čo musíte urobiť, je zavesiť ho na stenu a zavesiť na ňom náhrdelníky a šály!

Ďakujeme Fanny za jej vytvorenie! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich náhrdelníkov na našej stránke Facebooku a na našej Pintereste nájdete ďalšie nápady!