Články

Teplé nohy v kúpeľni

Teplé nohy v kúpeľni

V kúpeľni je vaňová rohož nevyhnutnosťou! Zaisťuje pohodlie a bezpečnosť tým, že vám umožňuje udržiavať vaše nohy v teple, ale tiež nesmie zo skĺznuť zo sprchy. Dobrou správou je, že nájdeme niektoré, ktoré sú veľmi dekoratívne. Rýchly prehľad ponúkaných kúpeľňových kobercov.

Klasické kúpeľňové koberce

Klasické koberce sú obvykle vyrobené z textilného materiálu. Ak sa tam rozhodnete, bude potrebné uprednostniť tuhé materiály, ktoré dobre podporujú opakované pranie v práčke. Pre väčšie pohodlie vsadíte na pomerne silný model, ktorý bude príjemný pod nohami. Pokiaľ ide o dekoráciu, uprednostňujte obyčajný model, ktorý sa dá prispôsobiť farbe vašej kúpeľne. Môžete však tiež vsadiť na originálnu farbu, aby ste vylepšili výzdobu tejto miestnosti. Potom ju môžete spojiť s uterákmi na ozdobné mrknutie.

Pôvodná kúpeľňa koberce

Ak chcete väčšiu originalitu alebo nechcete prijať textilný koberec, pretože vaša kúpeľňa je dosť vlhká, nájdete mnoho modelov, ktoré kombinujú štýl a praktickosť. Pre exotickú atmosféru si vyberieme napríklad koberec vyrobený z exotických drevených čepelí. Ak dávate prednosť prímorskému štýlu, radšej by ste vybrali model, ktorý napodobňuje kamienky. Nakoniec sa v modernom a veľmi dekoratívnom štýle obrátite na plastové koberce, ako je Pappelina, ktoré odveziete do kúpeľne. Potom ju nezabudnite zablokovať pomocou obojstrannej pásky. Naše praktické videá na dekoráciu kúpeľne