Makeover v mojej jedálni za menej ako 200 eur

Makeover v mojej jedálni za menej ako 200 eur


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Je vaša jedáleň zastaraná alebo len podľa vášho vkusu? Môže nastať čas, aby ste to urobili facelift! A nepropadajte panike rozpočtu, ktorý bude musieť byť pridelený, nemusíte sa ničiť, aby ste ho renovovali. S niekoľkými chytrými trikmi a ozdobnými doplnkami môžete dať nový pohľad na nižšie náklady.

Stôl zakryte plátenným obrusom: 60,80 eur

Nevidíte už svoju starú tabuľu v farbe? Neprepadajte panike, nebudete nútení značne stlačiť svoje úspory, aby ste si kúpili novú. Jednoduchý obrus mu môže dať nový vzduch. Ak chcete byť v trende, vyberáme ho v bielizni av neutrálnych odtieňoch, ako je sivá, béžová alebo biela, aby sa prispôsobila všetkým ročným obdobiam.
Fotokredit: La Redoute

Dajte komárovi bielu farbu: 44,95 eur za 2,5 litrovú nádobu

Vaša komoda má tiež právo získať malú krásu za nižšiu cenu. Za týmto účelom si zbaľte rukávy a natrite ich špeciálnou farbou na drevo. Nová patina, pokiaľ možno biela, dáva jej druhý život a prináša moderný dojem do vašej obývačky.
Fotografie: Maisons du Monde

Zaveste niekoľko tienidiel: 15,60 eur za 8

Ak chcete dať svojej jedálni slávnostný vzhľad po celý rok, rozhodujeme sa pre jeden z trendov súčasnosti: hromadenie pozastavení. A aby sme sa sami nezničili, vyberáme papierové gule, ktoré dodávajú dekorácii vzdušnú stranu.
Fotokredit: Ikéa

Položte nový koberec: 27,30 EUR

Nie je pochýb o tom, aby ste jedálni dali facelift bez investovania do nového koberca. Momentálne sme obľúbení? Čiernobiely model s grafickými vzormi, ktorý dodáva energiu do ťažko nainštalovanej miestnosti.
Fotografický kredit: 3 Suisses

Natrite komínovú stenu: 29,95 eur na 2,5 l nádobu

Aby sa krb v jedálni nepozoroval, môžete sa rozhodnúť natierať ho inou farbou ako farba ostatných stien. Páči sa nám kombinácia fialovej a tmavo ružovej, ktorá vytvára veľmi príjemnú intímnu atmosféru v čase večere s priateľmi.
Fotografický kredit: Dulux Valentine