Články

Okolo pohovky: značka dekorácie obývacej izby

Okolo pohovky: značka dekorácie obývacej izby

Ak je výzdoba obývacej izby na programe, je dobré obrátiť sa na „Okolo pohovky“, čo je ozdobná známka obývacej izby par excellence. Butik, ktorý sa nachádza na bulváre Sébastopol v centre Paríža, je jednou z hlavných adries hlavného mesta. Od osvetlenia po pohovku, od stola po koberec je všetko, bez ohľadu na jeho štýl a rozpočet. Táto koncepcia obchodu zdôrazňuje kreativitu, jedinečnosť a kvalitu.

Okolo pohovky vzdáva hold kreativite

Značka autour d'un gauč, ktorá sa narodila v roku 2005 z vášne štyroch milovníkov dekorácie, si vždy kladie za cieľ urobiť z gauča skutočné umenie bývania. Ústredným bodom všetkých zdieľaných okamihov, pohovka - ohnisko značky - muselo byť funkčné, pohodlné, kvalitné a zároveň prispôsobené každému štýlu. Showroom ponúka tri úrovne expozície, kde zmätený návštevník môže objaviť výtvory inšpirovaných dizajnérov.

Prehliadka predstavila

Aby sa každý mohol premietnuť do svojej budúcej obývačky, výtvory na displeji vyvolávajú vďaka rozumným scenárom extrémne odlišné vesmíry. Skutočná hymna farieb, materiálov, doplnkov, svetla a nábytku. Interiérový dizajn, mestská elegancia, moderný prízvuk, klasická dekorácia: na viac ako 500 m² sa človek šťastne prechádza z jednej atmosféry do druhej a je naplnený dokonalosťou. Nábytok a ozdobné predmety svedčia o umeleckej dimenzii zúčastnených dizajnérov a tvorcov. Značka Okolo pohovky jedinečným spôsobom sleduje dekoráciu, ktorú zdieľa okrem iného s renomovanými partnermi, ako sú napríklad Toutlemonde Bochart, Leolux alebo Arketipo.

Okolo pohovky spĺňa všetky očakávania

Fanúšik Pop'Art alebo citlivý na diskrétny nábytok? Okolo pohovky môžete splniť akékoľvek očakávania. Značka tiež ponúka svojim zákazníkom, aby si sami vytvorili koberec svojich snov, vedený poradcom pre dekorácie a tvorbu. Je na každom, aby si vybral tvar svojho koberca, vzory, farby. Okolo pohovky má paletu viac ako päťsto farieb! Podobne výrobná technika závisí od klienta - projektanta. Koberec môže byť tkaný, všívaný alebo viazaný, vždy ručne. Je však tiež možné zvoliť mechanické tkanie. Pretože zákazník je jedinečný, spoločnosť Around a sofa im ponúka možnosť ozdobiť si interiér a zároveň rešpektovať vlastné kódy.