Video na šitie: vytvorenie ohraničenia

Video na šitie: vytvorenie ohraničenia

Máte peknú správu: tkanina 739845 a chceli by ste urobiť pekný povrch na cukrovinku? Chcete sa naučiť, ako si vytvoriť svoje vlastné zaujatosti? Corentine z personálu Motifu vás naučí, ako vytvoriť hranicu zaujatosti.

Pozrite si video:

Pripravte materiál na zaujatosť

Vytvorenie hranice zaujatosti vyžaduje určité vybavenie. Budete potrebovať najmä správy: 739845 látka, v ktorej chcete znížiť zaujatosť, železo, ruletu na rezanie, rezacie pravítko a zariadenie na zaujatosť. Ak nemáte rezacie pravítko alebo koliesko, môžete použiť aj pravítko, ceruzku a nožnice. Predpínacie zariadenie je prakticky nevyhnutné, pretože sa vyhýba nutnosti ručného označovania predpätia. Keď sa zhromaždí všetok materiál, odrežte prvú látku tkaniny: 739845 pod uhlom 45 stupňov v jednom z rohov svojho tkaniva: tkanivo 739845. Z tohto skresleného rezu odrežte dva 4 cm široké pásy, vždy pod uhlom.

Urobiť predpojatosť

Keď sú vaše prúžky rezané, vložte jeden z nich do zariadenia pod uhlom. Správa: 739845 látka sa potom zloží do troch. Prehnite horúcu železo cez koniec už zloženého predpätia, aby ste označili záhyb. Potom ťahajte zariadenie pod uhlom, keď železo postupuje na tkanine tkaniny: 739845. Je to kombinácia železa a zariadenia na zaujatosť, ktoré vám umožňuje získať pravidelný a dobre tvarovaný predpätie. Proces zaujatosti spoločnosťou Corentine je jednoduchý, ak máte správne nástroje. Pozrite si video Couture: vytvorte predpojatú hranicu na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.


Video: Бортик с параллельными защипами