Informácie

Príslušenstvo pre elegantné dekorácie stolov

Príslušenstvo pre elegantné dekorácie stolov

Chcete svojich hostí privítať elegantne a elegantne? Vedzte, že to sú malé detaily, ktoré robia rozdiel a ktoré vám umožnia sublimovať všetky vaše dekorácie stola. Tu sú tri doplnky, ktoré môžete bez váhania prijať!

Krásny obrus

V prípade moderného stola sa občas robíme bez obrusu inštaláciou dosiek priamo na stôl, alebo sa namiesto toho rozhodneme pre súpravy alebo bežce stolov. Obrus ​​je však klasika, ktorá vám nezabezpečí eleganciu. Nehovoriac o bielom obruse ako gurmánskej reštaurácii, môžete si osvojiť moderný a elegantný obrus s krásnymi farbami ako sivá alebo taupe, ale aj s trendy materiálmi ako je bielizeň. Váš stôl okamžite nadobudne novú dimenziu.

Karafa vody

Nainštalovanie plastovej fľaše na vodu na stôl. Budete sa musieť staviť na sklenené modely, ale môžete sa obrátiť aj na krásne karafy, ktoré sa zúčastnia na dekorácii vášho stola. Pokiaľ ide o víno, viem, že to isté môžete urobiť aj pomocou karafy. Nielenže to umožní vašim vínam vyvetrať, ale tieto karafy sú tiež veľmi krásne predmety, ktoré prinesú vášmu stolu veľa štýlu.

Vrchol

Pri tradičnej dekorácii stola vám neunikne vrchol. Tento dekoratívny objekt sa inštaluje, ako už názov napovedá, do štýlu v strede stola, aby nastavil tón vášho interiéru. Kvety si môžete samozrejme zvoliť za predpokladu, že kytica nie je príliš vysoká ani príliš voňavá, aby nenarušila vašich hostí. Myslite tiež na sviečky, ktoré dodajú vrelú atmosféru. Kreatívnu kartu môžete tiež hrať tým, že si vytvoríte svoj vlastný stredobod stola podľa témy svojho stola. Naše praktické videá na dekoráciu stolov