Výzdoba je Kráľovnou nakupovania

Výzdoba je Kráľovnou nakupovaniaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Milujete nakupovanie a máte radi módu? Prehliadka Queen of Shopping je pre vás pripravená! A aby ste mohli byť Kráľovnou nakupovania doma, budete potrebovať nejaké doplnky. Fashionistas, postupujte podľa našich rád!

Kráľovná nakupovania

Každý týždeň päť žien vo veku od 18 do 70 rokov súťaží v horúčkovitých nákupných pretekoch. Každý deň má kandidát 3 hodiny a obmedzený rozpočet, aby mohol nájsť oblečenie, účes a make-up v súlade s témou týždňa. Potom ju posudzujú ostatní kandidáti, ktorí ju ohodnotili. Skutočnú výzvu organizuje Cristina Cordula, módna odborníčka, ktorá jej dáva profesionálny názor a ďalšiu poznámku, ktorá môže oceniť rebríček. Počas celej prehliadky využila pápežka módy príležitosť poskytnúť niekoľko tipov na styling. Výherca je zvolený za „Kráľovnú nakupovania“ a odchádza s šekom za 1000 eur.

Byť kráľovnou nakupovania doma

Doma, aby ste boli Kráľovnou nakupovania, musíte byť dobre vybavení! Začína to šatňou hodnou mena, ktorá vám umožní každé ráno „nakupovať“. Myslíme tiež na všetko, čo vám umožní ukladať alebo zobrazovať doplnky, ako sú opasky alebo šperky, čo vám pomôže rýchlejšie sa rozhodnúť. Ak chcete skontrolovať svoje oblečenie, nič ako psychické zrkadlo, ktoré vám umožní vidieť seba v plnom rozsahu. Po výbere oblečenia doplňte makeup a účes. Vaši spojenci? Toaletný stolík, kde si môžete posedieť, aby ste sa pripravili, a dobré osvetlenie štýlu hviezdice, ktoré vám dodá dokonalosť. Cristina Cordula mohla súhlasiť iba! Naše praktické dekoratívne videá