Výzdoba v džungľovom režime

Výzdoba v džungľovom režime

Existujú ľudia, ktorí odchádzajú na majstrovstvá sveta v Brazílii a iní sú. Aby neboli príliš sklamaní, môžu im však priniesť tropickú atmosféru tejto juhoamerickej krajiny. Tento rok je opäť trendom svieža povaha džungle na bielizni a dokonca aj na stole. Banánové listy, tropické kvety a farebné vtáky pôsobia v našich interiéroch teplým vzduchom.

Potlač medzi flórou a faunou

Uniknúť milovníkom, budete radi, že si adoptujete tropický dekor doma. Leopardi, papagáje, farebné kvety alebo palmové listy, existuje veľa výtlačkov, ktoré žonglujú o prírode a zvieratách z džungle. Obliečky na domácnosť to majú obzvlášť radi, ale dnes už nie sú jediné. Tapety a riad sa tiež bavia v úplnom vzhľade alebo vo viacerých triezvych verziách. Takže ste v pokušení týmto elegantným etnickým štýlom?

Fotografie: H&M Home / Becquet

Vyhnite sa excentricite

Buďte opatrní, štýl džungle, výstredné vlasy, sa musia pracovať opatrne, aby sa nepreťažil dekor. Aby sme prelomili celkový vzhľad a vyvážili dekor, prirodzene uprednostňujeme spojenie s bielou. Tu a tam dotiahne atmosféru upokojením. Naopak, môžete začať od bielej súpravy a len pridávať doplnky pokryté listami a exotickými zvieratami. Na zdôraznenie tropického ducha ste tiež oprávnení používať malé tóny farieb, ako je tyrkysová modrá, svetlo žltá, fuchsiová ružová alebo oranžová. Žiadnym spôsobom, ako to urobiť príliš veľa, tajomstvom úspechu je ich šetrné používanie.
Fotokredit: Zara Home

Ako si osvojiť štýl džungle?

Farebné trendy v džungli nájdete v každej miestnosti v dome. V obývacej izbe si trúfame tapetu s palmovými listami, zelenými vankúšmi a ďalšími farebnými vzormi papagájov. Môžete dokonca ísť tak ďaleko, že si osvojíte záclony, ktoré dokonale napodobňujú atmosféru sviežeho lesa. Aj v spálni sa tento štýl dokonale hodí. Posteľná bielizeň má pekné vzory, ktoré zmiešame s bielymi vankúšmi a obyčajnými prikrývkami, aby sme vytvorili harmonický a nie príliš ťažký dekor. A konečne, posledná dekorácia stola sa dostáva do trendu džungle. Obrusy a taniere sú ozdobené tropickými vtákmi a exotickými rastlinami, zatiaľ čo vodné džbány majú formu papagájov alebo ananásu. Exotický, však?

Fotografie: Au fil des couleurs / Zara Home