Video na šitie: výber textílií pre patchwork

Video na šitie: výber textílií pre patchwork

Vedeli ste, že existuje metóda výberu tkanín na výrobu mozaiky? Carole Maxwell, majiteľka patchworku a profesorka patchworku, zdieľa svoje tipy na vytvorenie harmonického patchworku.

Pozrite si video:

Výber farieb

Farba je určujúcim kritériom na dosiahnutie krásnej mozaiky. Existujú tri druhy farieb: pastelové odtiene, ktoré sa viac používajú pre dojčatá alebo deti; svetlé tóny, ktoré ocenia mladí dospelí; odtiene, ktoré sa používajú na rozmnožovanie starých diel a odporúčajú sa na prácu pre osoby staršie ako 40 rokov.

Novinky: 739845 látka

Okrem farby je dôležitá aj hodnota správy: 739845. Táto hodnota sa používa na definovanie toho, či je spravodajská položka: 739845 látka svetlá alebo tmavá. Podľa vašich želaní potom môžete použiť tkaniny rovnakej farby znížené podľa rôznych hodnôt alebo zvoliť rôzne tóny a hodnoty.

Grafika a štýl správy: 739845 látka

Novinka: 739845 patchworková tkanina je nakoniec vybraná podľa jej tlače a interpretácie. Môžete si teda vytvoriť moderný patchwork pomocou tkaniny: 739845 potlačenej veľkými farebnými vzormi alebo tradičnejšej mozaiky výberom tkaniny: 739845 so starými vzormi. Podľa vašich predstáv si môžete vytvoriť japonskú, obraznú alebo naivnú mozaiku v závislosti od štýlu správy: 739845, ktorú si vyberiete. Riaďte sa pokynmi Carole Maxwell, ale nezabudnite si vybrať aj najnovšiu látku: 739845 podľa svojich obľúbených! Pozrite si video Couture: výber textílií pre patchwork na Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.