Komentáre

Posteľná bielizeň pre deti hrá zábavnú kartu

Posteľná bielizeň pre deti hrá zábavnú kartu

Na rozjasnenie detskej izby sa môžete spoľahnúť na posteľnú bielizeň! Niektorí dizajnéri sa rozhodli, že do malej prikrývky prikryjú neplechu, aby sa ich miestnosť stala hravejšou. Prezentácia.

Obliečky na prikrývky správ

Slová sa už osvedčili vo výzdobe dospelých a teraz sa presúvajú do detskej izby. Na posteľnej bielizni vydáva vtipné správy, ako napríklad „ste sakra číslo“ alebo „relaxujte“. Nájdete tu aj abecednú alebo číselnú verziu, ktorá pomôže deťom naučiť sa a zároveň sa baviť. Dosť na to, aby ste oživili posteľnú bielizeň hlasom!

Fosforescenčný poťah na paplón

Novinka v oddelení bielizne pre domácnosť: je obohatená o fosforeskujúce časti, ktoré po zotmení budú žiariť. Toto je ideálne riešenie pre deti, ktoré sa boja tmy. Nájdete ich najobľúbenejších hrdinov, ale aj originálnejšie modely s hviezdami alebo žiarovkami, ktoré začínajú žiariť v tme. Hravé a zároveň poetické!

Prikrývka na prikrývku na trompe l'oeil

V prípade posteľnej bielizne Snurk používame trompe l'oeil, aby sme deťom ponúkli posteľ, ktorá zodpovedá ich najdivokejším snom. Nájdete posteľ pre princeznú, ktorá oblečie vaše dievčatko do vysnívaných šatov, keď už ležia, alebo astronaut, ktorý premení malých chlapcov na vesmírnych prieskumníkov. A pre tých, čo sú zlomilejší, uprednostňujte posteľnú bielizeň pre trampolíny, ktorá nebude mať za následok to, aby vaše dieťa chcela skočiť na posteľ! Naše praktické videá do detských spální