Komentáre

Stolová cena Grand Prix: je to finále!

Stolová cena Grand Prix: je to finále!

Konečné finále Veľkej ceny riadu! Po siedmich etapách v regióne je čas určiť najkrajší stôl vo Francúzsku v kategóriách „amatér“ a „profesionál“. Aj tento rok som kmotrom tejto krásnej súťaže a rozhodol som sa s vami zdieľať túto udalosť.

Veľká cena riadu v číslach

Za posledné 3 roky, Grand Prix des Arts de la Table, to nebolo najmenej 24 regionálnych etáp, 3 finále v Paríži, takmer 2 500 stolov a pripravených viac ako 500 stolových riadov. Už štvrtý rok účastníci nezmeškali výzvu a finále 26. novembra 2013 umožní kvalifikovanej porote, ktorej predsedá bývalá Miss France Linda Hardy, vybrať si dva najkrajšie stoly vo Francúzsku. Princíp je jednoduchý: budú mať 30 minút na zostavenie svojich stolov pomocou riadu a dostupného príslušenstva. Skutočná výzva!

Nasledujte finále 26. novembra

Už viac ako 700 z vás sleduje Veľkú cenu riadu na riade na Facebooku, takže môžete tiež povedať, že je to téma, ktorá vás zaujíma! Ak chcete sledovať finále, prejdite na stránku Grand Prix a pozrite sa do zákulisia udalosti dňa D. Môžete tiež využiť príležitosť objaviť tabuľky, ktoré už boli vytvorené počas regionálnych etáp. A aby som objavil všetky tabuľky, ktoré sa zúčastňujú finále na videu, dám ti schôdzku v decembri. K programu: ozdobné tipy a veľa inšpirácie pre váš ďalší dekor stola!