Články

50 EUR za romantický objekt

50 EUR za romantický objekt

Chcete romantickú atmosféru bez upadnutia do dievčenských klišé? S niekoľkými doplnkami si môžete ponúknuť štýl, ktorý je elegantný aj ženský a ktorý sa zameria na detaily. Vybrali sme tri objekty, ktoré si môžete ponúknuť za približne päťdesiat eur a ktoré do vášho interiéru určite vložia romantickú atmosféru.

Dekoratívne zrkadlo

Ktoré príslušenstvo najlepšie reprezentuje ženskosť než pekné zrkadlo? Synonymum krásy a elegancie si ľahko nájde svoje miesto na kúsku nábytku v spálni, ktorý bude slúžiť ako toaletný stolík alebo v obývacej izbe na zdobenie stien ženským nádychom. K dispozícii sú všetky veľkosti a tvary, ale uprednostňujú model so zakrivenými čiarami, ktorý hrá vzácnu kartu so spracovaným rámom. Za približne päťdesiat eur si môžete kúpiť strednú veľkosť, ktorá bude ideálna na udržanie určitej jemnosti vo vašom interiéri.

Elegantná váza

V romantickom prostredí sú kvety kľúčovým prvkom. Ale aby ste ich privítali, budete samozrejme potrebovať vázu, ktorá bude tiež ozdobným doplnkom, keď neinštalujete kvety. Vyberáme krásny model s krivkami, ktoré evokujú ženskosť. Zostaňte však triezvy s klasickými farbami, ako je biela alebo čierna, aby ste mohli hrať na karte elegancie.

Svetelné závesy

Aby ste vo svojom interiéri dali ľahkú a parnú atmosféru, musíte vsadiť na svetelné závesy. Vyberiete si modely, ktoré vám umožnia hrať na priehľadnosti a ktoré by ste mohli použiť aj na ozdobenie vrchlíka. Na dosiahnutie dojmu ľahkosti použite biele alebo pastelové farby. Naše praktické romantické dekoratívne videá