Krok za krokom: Vytvorte rustikálnu metlu

Krok za krokom: Vytvorte rustikálnu metlu

Na farme sa používali na zametanie dvorov, dvorov, stajní, stajní. Najčastejšie sa metly vyrábali z brezových vetvičiek, metly, cesmíny alebo vresu. Táto rustikálna metla je skôr ako čarodejnícka metla ako ciroková metla (tiež nazývaná slamená metla). Na rozdiel od posledne menovaného vyžaduje málo know-how, je veľmi ľahké a rýchle vykonať. Na druhú stranu, jeho realizácia je tiež dobrá príležitosť ísť von a natiahnuť nohy, nadýchnuť sa čerstvého vzduchu počas nedeľnej prechádzky.
obtiažnosť: ľahké náklady : žiadne Potrebné náradie : - Strihacie nožnice - Vetvičky metly - Vetva na rukoväť - Reťazec a nôž Voliteľné nástroje - Kladivo - Klince

Krok 1: Zhromaždite vetvičky metiel


Určite ste už našli miesta, kde vo vašej oblasti rastie metla. Pri ich kvitnutí sú rozoznateľné veľkými žltými chumáčikmi, ktoré v krajine vytvárajú. Mimo sezóny zostávajú veľmi zelené. Ak ich možno z diaľky zameniť s trpezlivosťou, ich kontakt odstráni všetky nejasnosti, pokiaľ ide o ich povahu. Košťa rastie v divých živých plotoch, v lesných čistinách, rašeliniskách av horských oblastiach, takmer všade tam, kde je pôda chudobná, ale najmä tam, kde sa človek nevyčistí. Preto ich s väčšou pravdepodobnosťou nájdete v menej civilizovaných oblastiach.

Krok 2: Orežte vetvy


Vezmite niekoľko vetvičiek na energické predmety. Mladé rastliny, ktoré neprežijú, by sa nemali rezať. Bude stačiť dvadsať pobočiek, aby sa vytvorila veľká veľká metla. Orežte pramene a držte iba najpriamejšie.

Krok 3: Pripojte reťazec k rukoväti


Tento krok je voliteľný, ale úlohu výrazne uľahčuje. Zasuňte klinec na konci rukoväte - rovnú vetvu - a pripevnite šnúru.
Uzol priviazajte jedným koncom povrázku okolo klinca. Ak teda budete šnúru priťahovať, prameň sa „neposunie“.

Krok 4: Zostavte vetvy


Jeden tip je ovinúť šnúru okolo kusu dreva, ktoré budete blokovať nohami. Budete môcť napnúť šnúru a napnúť vetvičky metly okolo rukoväte, jeden po druhom, otočením a ťahaním smerom k sebe, uvoľnením tlaku na chodidlách, aby ste rozpletali šnúru pri každom otočení.

Krok 5: Prámik


Horná časť je pevná, vetvy je potrebné jemne rozdrviť, aby sa v prípade potreby dal mierne plochý tvar celku. Môžete skočiť na zväzok vetvičiek a vyrovnať tak váhu tela.
Potom, aby ste trochu viac podporili metlu, chytte niekoľko zväzkov prameňov striedaním priechodu povrazu nad a pod, potom prišli na koniec, urobte spiatočnú cestu tak, aby sa tiež našli miesta bez povrazu. lemovaný. Na koniec šnúry môžete zavesiť malý plochý kúsok dreva, aby ste uľahčili jeho priechod prameňmi.

Krok 6: Vyrovnajte


Vaša metla je pripravená, ale malý výrez na vyrovnanie kefy nie je zbytočný, len aby mu dal nový vzhľad metly.