Blokujte pekne balkón s pomocou Antoine Degueldre

Blokujte pekne balkón s pomocou Antoine Degueldre


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

S príchodom krásnych dní má váš balkón túžbu urobiť trochu krásy s kvetmi a rastlinami. Problém je v tom, že nemáte zelený palec a neodvažujete sa pustiť do dobrodružstva záhradníctva. Neprepadajte panike, máme riešenie! Dnes existujú rastliny, ktoré si vyžadujú malú údržbu, kvetináče, ktoré vám uľahčujú život, a stránky plné rád, takže sa nemusíte pokaziť. Antoine Degueldre, tvorca webu J'aipaslamainverte.com, vám dnes poskytuje tipy a rady týkajúce sa rozkvetu balkóna bez toho, aby ste trávili príliš veľa času.

Ako pomáha váš web obyvateľom miest pri hľadaní zelene pri vytváraní krásneho balkóna?

Vytvorili sme webovú stránku aipaslamainverte.com, aby bolo záhradníctvo prístupnejšie pre všetkých, ktorí nie sú s rastlinami skutočne spokojní. Preto ponúkame kvetináče s veľkými zásobami vody a zabezpečujeme dokonalé rozdelenie vody pre optimálne zalievanie. Filtračný systém na výber ľahkých a pekných rastlín vhodných pre váš vkus a situáciu vášho balkóna a Nakoniec pravidelne posielame začínajúcim záhradníkom špecifické rady pre každú objednanú rastlinu.

Je také ťažké mať krásny kvetinový balkón?

Dobrá otázka! Môžeme povedať, že krásny balkón je prístupný všetkým, stačí si vybrať pekné rastliny. Na druhej strane udržanie krásneho balkóna na dlhú dobu je v skutočnosti trochu komplikovanejšie! Vyžaduje si to výber rastlín vhodných pre vystavenie vášho balkóna, ktoré sa budú cítiť dobre ako doma, potom postupujte podľa našich tipov a všetko bude v poriadku!

Vyžaduje to veľa údržby? Ako postupovať, keď vám dôjde čas?

Chceli sme, aby sa záhradníctvo stalo prístupným pre všetkých, a to aj v zhone. Rastliny, ktoré sme vybrali, si preto vyžadujú veľmi malú údržbu. Podobne vám naše kvetináče s veľkými zásobami vody ušetria toľko zalievania. Budete mať možnosť vidieť, ako vaše rastliny prekvitajú s minimálnym úsilím, preto nedostatok času už nie je ospravedlnením!

Ktoré rastliny a kvety by sa mali uprednostňovať?

Ako som už povedal, výber rastlín závisí predovšetkým od vystavenia vášho balkóna, ale aj od frekvencie zalievania, ktoré podľa vás môžete venovať. Akonáhle sú tieto prvky dobre definované pomocou filtrov na výber rastlín, stačí si len vybrať svoje obľúbené rastliny. Jednoduché, však?

Mali by sme investovať do špeciálnych balkónových doplnkov?

Hlavná vec je výber kvetináča. Tá, ktorú ponúkame, vám umožní niekoľko dní skladovať vodu a udržiavať tak dobrú čerstvosť pôdy. Jeho systém difúzie vody kapilárou vám zaistí dokonalú drenáž vody a zabráni tak stagnácii vody a nehnitiu koreňov rastlín. Odporúčame tiež použiť mulčovacie roztoky, aby ste udržali pôdu vlhkú v lete a zabránili zamrznutiu rastlín v zime. Tu ste vybavení!

Máte nejaké posledné rady?

Začíname! Krásne balkóny nie sú len pre ostatných! Viac informácií nájdete na: //www.jaipaslamainverte.com/


Komentáre:

 1. Kajind

  Hurray !!!! Our conquered :)

 2. Allard

  No, front.

 3. Medwin

  FUNNY CARTOON

 4. Willaperht

  Aké potrebné slová... super, výborný nápadNapíšte správu