Informácie

Video: lekcie pletenia pre deti

Video: lekcie pletenia pre deti

Chcete preniesť svoje pletenie zručnosti na vaše dieťa, ale neviete, kde začať? Postupujte podľa tipov Anne Mignotovej, učiteľky pletenia pre dospelých a deti, aby vaše dieťa naučilo umenie pletenia jednoduchým spôsobom.

Pozrite si video:

Obsadenie na stehy začať pletenie

Než začnete pletenie, vaše dieťa sa musí najskôr naučiť stehy. Naučiť sa tento prvý krok pletenie bude pre dieťa jednoduchšie, ak používate krátke ihly a aktuálne: 739827 farebná vlna, hravejšie. Najskôr namontujte prvý steh. Za týmto účelom urobte sklz uzol s prúdom: 739827 vlna, potom dotiahnite. Tento uzol navlečte na ihlu a potom znova dotiahnite. Váš prvý steh je teraz nastavený. Ak chcete pripraviť ďalšie stehy, naviňte ovládač: 739827 vlnu okolo palca, potom prejdite ihlou medzi ovládačom: 739827 vlnu a palec. Odstráňte palec a potiahnite ovládač: 739827 vlna na upevnenie stehu.

Tipy na osadenie odkazov

Skôr ako začnete so zostavovaním stehov, vedzte, že počet stehov závisí od šírky šálu, ktorý chcete vyrobiť. Na 10 cm široký šál obsadite pätnásť stehov. Nakoniec, aby ste ľahšie pletili, nepretiahnite stehy medzi nimi. Ak potrebujete ďalšie informácie alebo sa chcete prihlásiť do kurzu, kontaktujte Anne Mignotovú prostredníctvom svojho blogu „blancommeneige.canalblog.com“. Nájdite video Lekcie pletenia pre deti na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.

Video: Ako štrikovať šál. Pletený šál návod. Štrikovanie pre začiatočníkov. Štrikovanie hladko obratko (Septembra 2020).